Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kontynuując motyw: bieganie vs rower.

Wczoraj przebiegłem jakiś dystans i czuję, że lepiej weszło niż rower.

Więc myślę że u mnie bieganie>rower.

Ale potrzebuje jakiejś rady co do butów, bo muszę używając tych po prostu sportowych ze sklepu, dziś strasznie bolą mnie stopy.

#bieganie #rower #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 17
  • Odpowiedz
@pyroxar: Mireczku, ja Ci powiem, że bieganie fajnie się uzupełnia z rowerem, tu nie ma co rozważać nad wyższością jednego nad drugim. Teraz biegam lekko i ostrożnie, bo dowaliło u nas śniegu, ale za to na rowerze wpiętym w trenażer ciskam interwały i czuć aktywację dupy, której nie uzyskam przy powolnym biegu po śniegu ( ͡° ͜ʖ ͡°). A co do butów, to poprzeglądaj promki, coś bardziej
  • Odpowiedz
Pobiegałeś pierwszy raz od podstawówki i zdziwiony, że stopy Cię bolą


@albo_wutka_albo_buk: biegałem przed zimą, ale uznałem, że rower lepszy, bo kolaże mają takie nogi jak ja chce mieć. Moje buty są po prostu do wymiany.
  • Odpowiedz
@pyroxar: ale jak regularnie jeździsz rowerem to wiadome, ze nie będziesz tego tak czuł na drugi dzień, niż po pierwszym bieganiu po przerwie, gdzie pracują trochę inne grupy mięśniowe. Ja regularnie biegam i jeżdzę na rowerze i jak zrobię mocny trening to po jednym i drugim czuję, że "dobrze wchodzi".
  • Odpowiedz
@tolstyy00: według stronki to jest regularna cena dla czarnego koloru a nie promka. Z drugiej strony, czy one się czymś różnią od tych co są dwa razy droższe poza kolorem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@awiner: nie właśnie, tylko kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°). ja ten model w kolorze czarnym w 2022 płaciłem 349, więc może ta promka to teraz regularna cena.
  • Odpowiedz
@pyroxar: Bieganie a rower to zupełnie różne bajki. Kiedyś na rowerze mogłem robić długie dystanse i następnego dnia jechać dalej, bez bólu i zmęczenia, a gdy wyszedłem pobiegać, to po pierwszej trasie 2-3 km ledwo mogłem chodzić przez następne dni. A co do butów - e, zwykłe buty do biegania z lidla mi wystarczą. I wystarczyły na rok, potem kupiłem asicsy i jak niebo a ziem(n)ia(k). Teraz wróciłem na rower, ale
  • Odpowiedz