Wpis z mikrobloga

#motocykle
Hejka. Chciałem się pochwalić, po 35 latach życia zrobiłem prawo jazdy na motocykl. Troche z potrzeby doszkolenia się w czymś. pracuje od 18 lat w jednej branży, jestem na bieżąco, brakowało mi hobby. Próļowałem ze stolarką, która jest fajna, ale co miałem zrobić to zrobiłem, nie mam miejsca na nowe projekty. Padło na motocykle. Z tym że jazda po asfalcie nie specjalnie mnie kręci, dlatego padło na enduro. Motocykl przyszedł w wigilie, traktuje to jako prezent od losu :) A wiadomo że człowiek z pasją jest ciekawszy to i fajne odświeżenie w związku małżeńskim.

I tutaj tip. Żona na początku non stop suszyła głowe że się zabije, a teraz żebym ją przewiózł. Także mimo tego co mówią babki, to lubią motocykle :)

Jakby ktoś chciał posłuchać więcej o samym motocyklu to mogę coś opowiedzieć :)
jatutylkonamoment - #motocykle 
Hejka. Chciałem się pochwalić, po 35 latach życia zr...

źródło: comment_1673260880Ay3EgMJq7Dq2l0w4nfsRbN.jpg

Pobierz
  • 6
Technicznie to kopia ktm690 enduro i husqvarny 701. Należy do tego samego właściciela, i różni się od braci drobnymi elementami. Najważniejsze jest to ze przy takiej samej specyfikacji kosztuje około 10.000zl mniej niż ktm i 6000zl mniej niż huska.

Silnik 700-tka i mocy 75 koni i 75 nM. Teoretycznie 4 sekundy do setki, ale ja ważę 95kg wiec raczej dłużej :) to typowy dual sport, czyli brzydal który na szosie będzie spoko