Wpis z mikrobloga

Mam problem z ładowaniem słuchawke Airpods Pro. Mianowicie po podlaczeniu ładującego case'a do laptopa kablem USB C pokazuje ze laduje sie, po czym po 3 sekundach przestaje ladowac. Problem istnieje na dwoch roznych kablach wkladanych do laptopa, na roznych portach. Iphone laduje normalnie na wszystkich kablach. Airpodsy laduja sie na tych samych kablach podlaczonych do powerbanka. Ocipieje. Resetowalem juz sluchawki, urzadzenia usb, sterowniki usb, zaznaczylem aby sie nie wylaczalo urzadzenie w celu oszczedzania energii itd. Co jest grane wie ktos? #apple #sluchawki #iphone #airpods #airpodspro #usb
Pobierz sznaap - Mam problem z ładowaniem słuchawke Airpods Pro. Mianowicie po podlaczeniu ła...
źródło: comment_1673258818GDgY2duCZetOFo969ymdbF.jpg
  • 7
@ottersideofme: Jak tak wyglada u ciebie dociekanie problemu i probowanie rozwiazywania go (zwlaszcza, ze produkt zostal przystosowany do ladowania tez z laptopow) to wspolczuje radzenia sobie w zyciu. Moge tez ladowac od sasiada jak u mnie nie dziala. Zamykam temat. Wiesz, ze to nie jest rozwiazaniem panie elektroda?

Dla zainteresowanych jak to rozwiazac:

- Wejść w menedzer urzadzen
- Urzadzenia interfejsu HID
- wylaczyc jedno z Urzadzenie zdefiniowane przez dostawce zgodne