Wpis z mikrobloga

@Urajah: W moim doświadczeniu najgorzej jest zaraz po 21 w Niedzielę i Poniedziałek do ~10 rano. Koło 13-14 w Poniedziałek jest dość spoko zwykle. A jak Wam się to widzi?
@Urajah: Ja mam wrażenie, że tam jest jakiś algorytm. Jakby ligi były składane z osób o podobnym tempie nauki. Czasem ten sam poziom ligi, dajmy na to złota, można było wygrać mając 300 punktów. A czasem strefa spadkowa zaczynała się od 600. I dziwnie korelowało to z moim zaangażowaniem w poprzednim tygodniu.
@Anonalia: Ciekawe, czyli jeden tydzień ledwo nad spadkiem i drugi tydzień cisnąć na maksa. Chociaż akurat 300-600 to małe piwo. U mnie teraz na awans potrzeba było 2500 EXPa, o top 3 nawet nie mówię.
czy dla siebie?


@hyuga: XD

Nie, dla lig. Jak nie mam 3 miejsca chociaż to do mnie dzwoni i mnie ochrzania. #!$%@? ogółem.

Typowy wykopek jest typowy. Apka, która specjalizuje się w gamifikacji nauki i pytanie o mechanikę tejże, a ten się pyta zupełnie off-topic jakimi pobudkami się kieruję i na jakiej zasadzie dokonuję wyborów życiowych XD
@Urajah: Tak jakby uzywam jej od 2014, wiec wiem jak dziala. Ale ligi i rankingi, na ktorych Twoja pozycja nie obchodzi nikogo oprocz Ciebie (choc moze myslisz, ze jeszcze kogos obchodzi, nie wiem) sa kompletnie pozbawione sensu.
, wiec wiem jak dziala.


@hyuga: Aha dzięki za info.

Ale ligi i rankingi, na ktorych Twoja pozycja nie obchodzi nikogo oprocz Ciebie (choc moze myslisz, ze jeszcze kogos obchodzi, nie wiem) sa kompletnie pozbawione sensu.


@hyuga: No ja konkuruję ze znajomymi z irl. Ich obchodzi na tyle że zawsze o tym wspomnimy jak się spotykamy.

Ogółem nie na temat vol. 2