Wpis z mikrobloga

W grudniu na swiatlach wjechala we mnie baba. W aucie 2 foteliki, ktorych zakup kosztowal mnie 3700zl. Rzeczoznawca uznal ze foteliki nadaja sie do smietnika.

Jej ubezpieczyciel - ergo hestia dzis przyslal mi maila, ze wyplaca mi 2200zl z groszami bo odjeli sobie 13% za kazdy rok uzytkowania fotelikow.

Wiec ja jako poszkodowany w wypadku mam z wlasnej kieszeni wylozyc 1400zl na nowy fotelik. Fajnie, nie?

Nie mam zamiaru odpuszczac bo to jest jakas kpina.

#ubezpieczenia #afera #ergohestia
Pobierz crahn - W grudniu na swiatlach wjechala we mnie baba. W aucie 2 foteliki, ktorych zak...
źródło: comment_1673252223Irp4eRN8421EITCVkUNbXH.jpg
  • 237
@kiszczak: Jaka amortyzacje ziom. Czy ja je probuje komus sprzedac? Nie. Foteliki byly by uzywane tak dlugo az dzieci z nich wyrosna gdyby nie to, ze pewnie zapatrzona w telefon baba majac widocznosc na 100m do przodu postanowila mi wjechac w auto.
@crahn: to ich pierwsza oferta? odwoluj sie albo niech kupuja Ci nowe takie same foteliki. Akurat foteliki dzialaja zero-jedynkowo, albo sa sprawne albo na szrot. Po udziale w wypadku 99% fotelikow nie jest bezpieczne do dalszej jazdy
@crahn: Po pierwsze odezwij się do swojego agenta, który od ręki Tobie powie co gdzie i jak zrobić żebyś nie był stratny.

Przecież zawsze tak jest, że jak ktoś chce pieniądze do ręki to obcinają co się da, wystarczy że po prostu kupisz takie same foteliki (nawet jeśli ich cena jest wyższa) i wyślesz im rachunki. Takie rzeczy powiedziałby Tobie twój agent gdybyś się do niego odezwał :) Opcjonalnie zostaw stare