Wpis z mikrobloga

@xdTM: pewnie uważasz, że biednym należy dać pieniądze, tylko pieniądze same w sobie nie mają żadnej wartości. Wiedza, know-how ma wartość, fabryki mają wartość, kultura ma wartość. To jest prawdziwe bogactwo.
  • Odpowiedz
@Qwerti69: przy większych miastach na magazynach zarabia się między 3 a 5 koła na ręke plus socjale, bony, dopłaty czyli więcej niż w większości budżetowych pracach, czy jakichś referentów np. w banku :)
  • Odpowiedz
@PorzeraczParuwek: to nie jest prawdą że nigdzie się nie udało, poczytaj sobie o Burkina Faso (Thomas Sankara) i Boliwii (Evo Morales)
Wymierne rezultaty to poprawa jakości życia, zdrowia, edukacji.
Obaj panowie zabici przez kapitalistycznych asasynów politycznych
  • Odpowiedz
@PorzeraczParuwek: jesteś zindoktrynowany przez oligarchow kapitalistycznych, którzy mają w swoim interesie utrzymanie klasy robotników pracujących za niewolnicze stawki
(O tym pisałem wyżej)
To że teraz jest jak jest i niektórzy nie głodują, nie oznacza, że nie dałoby sie zrobić lepiej.
  • Odpowiedz
Jak wy ludzie czujecie się psychicznie zarabiając 2800 na magazynach i to na nockach. Przecież w tych czasach to jest totalne nic , już lepiej być menelem z pod żabki albo brać socjal. Podziwiam za stalowa psychikę.


@Qwerti69: nie mam nocek, czuję się wyjątkowo podle, na dodatek jeżdżę 25 letnim starym gratem i nie mam żadnej dziewczyny ani kolegów.
  • Odpowiedz