Wpis z mikrobloga

Czekałem jak rozwinie się wpis mirka @NewBlueSky () stworzył menu jak 13-latek po grze w robloxa i zesrał się jak mu to wytknalem, usunął i dodał na #czarnolisto xDD
Sam o sobie pisze

Bezczelny, sarkastyczny, cyniczny. Oceny i stopnie to tylko cyferki. Liczy sie faktyczna wiedza.

Nie, ty @NewBlueSky po prostu jesteś idiotą z kradzionym opisem, któremu nie spodobało się to, jak sam piszesz do innych.
Nie rozumiesz jak działa jedzenie. Było nie negować cyferek w szkole.
#logikaniebieskichpaskow #dieta #mikrokoksy
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nic mi nie wytknales, napisales niesmieszny komentarz (ze maka ma bialko) ktory nie dawal nadziei na merytorycznosc twoich przyszłych wypowiedzi wiec usunalem cie z potencjalnej rozmowy.

Idz wyplacz sie w poduszke noobie. Siedziales jak szczur kilka dni aby dzisiaj sie wyplakac. 2/10 trollu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AVOIDME: to nie ty od nieoplacalnej naturalnosci? Tez siedziales na tagu przez kilka dni aby tutaj sie wyplakac na ramieniu kolegi zamiast odpowiedzieć mi w tamtym watku? To chyba idealnie rozpoznalem ten problem malego fiutka.
@NewBlueSky: To, że nie zrozumiałeś w ogóle przesłania tego co napisałem. Nie chodziło mi o to, że "naturalność się nie opłaca", ale chodzi o to, że nie jesteś w stanie naturalnie utrzymać formy z takim docięciem jakie miał ten cały youtuber - tym samym zrobił formę pod film. Jaki w tym jest sens? Żaden, zrobi parę ujęć w dobrym świetle, a za najbliższe pare dni straci większość tej waskularyzacji. Dlatego jeżeli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AVOIDME: trenujesz dla jakiegos magicznego utrzymania formy?

Moze od razu wszczep sobie nakladki z silikonu, nie bedziesz musial ćwiczyć, a bedziesz wygladal jakbys cwiczyl, trzymal diete, itd xDD
@NewBlueSky: a weź mi stąd #!$%@?, co ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyszedłeś się wysrać, jak u każdego w poście, a sam szczurze od japońskich bajek życzysz sobie natychmiastowej odpowiedzi i tylko na temat.

Makaron, śmietaną, Knorr fix jako jedzenie

Podbicie cukru


a ten się dziwi, że ktoś go wyśmiewa xDDDD
wróć po maturze czy tam technikum, co lubisz.
W międzyczasie naucz się też różnicy od "następnego dnia"