Wpis z mikrobloga

Ile to ruscy straszyli, że bez gazu i ropy z Rosji Europa zamarznie itd. a tu się okazuje, że przez większość stycznia w Polsce temperatura będzie większa niż w niejednym ruskim mieszkaniu, bo oni tam teraz po - 30 stopni mrozu mają XD

Nawet na wykopie debilne memy latały, że dla Ukraińców Polacy będą zamarzać, a tu taki psikus pogoda zrobiła XD

Zaraz pewnie będzie gadane, że to DARPA, albo inne chemtrailsy sterowane przez 5G ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #rosja #ukraina #wojna
Pobierz s.....i - Ile to ruscy straszyli, że bez gazu i ropy z Rosji Europa zamarznie itd. a ...
źródło: comment_1673244965MD1S09enjC1YuUzsbpgyMG.jpg
  • 18
Nawet na wykopie debilne memy latały, że dla Ukraińców Polacy będą zamarzać, a tu taki psikus pogoda zrobiła XD


@skitarii: analiza wsteczna zawsze skuteczna co nie mati?
@BayzedMan nie chodzi o wypełnienie magazynów, jeśli ta zima będzie spokojna to nie musimy się martwić zima za rok, magazyny są wypełnione ruskim gazem którego w tym roku nie będzie.
A śmianie się bo haha zimy nie ma też jest bez sensu bo za tydzień możesz mieć mrozy -20
Tylko tyle i aż tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skitarii: ty tak serio? Myślisz, że wszyscy, którzy spodziewali się zimy, to ruskie trolle czy jak? przecież cała Europa gromadziła ten gaz w nadziei, że wydatraczy na jak najdłużej, a w wielu krajach pojawiły się instrukcje, zalecenia czy nowe przepisy odnośnie używania prądu (Włochy lub Hiszpania ograniczyły prawo do rozświetlania lokali i podświetlania lad sklepowych, o ile dobrze pamiętam).okazalo się, że jest ciepło, więc niedobór prądu raczej nie grozi.
Zaraz pewnie będzie gadane, że to DARPA, albo inne chemtrailsy sterowane przez 5G ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@skitarii: nie jestem wyznawcą teorii spiskowych, ale zaczynam w to wierzyć. U ruakich -30, a ja zapomniałem zamknąć okno balkonowe w sylwestra i jak się obudziłem to miałem 20°C przy wyłączonym ogrzewaniu xD
@skitarii: zaraz mi się przypomina jak Rusek pytał mi się jak w PL i jak dajemy radę bez gazu to mu opisałem że nie jest źle(nawet wyjaśniłem że pogoda jest mało zimowa), a ten czy chce poradnik jak rozpalić ognisko w domu xD Pewnie nadal ich tam karmią propagandą że ogrzewamy się w domach rosyjskich.