Wpis z mikrobloga

@Tortcebulowy: Z tego to widze, to żadna drama. Jeśli dobrze rozumiem (bo nie raczyłeś napisac o co chodzi) to chodzi o to, że jakiś typ z poprzedniej ekipy G2 napisał coś na Rekklesa, że ciężko się z nim pracuje itd.

Co to ma zmienić w obecnej sytuacji? Typy w komentarzach dobrze w sumie wstawiają się za Rekklesem, że w obecnej sytuacji to jest po prostu próba zdobycia atencji.

Podobał mi się
Rekkles chciał mieszkac osobno, pewnie z racji stażu umiał też stawiać własne warunki itd


@Murasame: Nie lubie Rekklesa, ale to najbardziej kretynskie argumenty jakie widuje.
Raz, ze jest pewna marka wiec sie ceni i stawia warunki. W sumie tez tak robie jak tylko moge ¯\_(ツ)_/¯
A dwa, to jest fakt ze gosc bedzie mial w tym roku 27 lat, rok mniej niz ja. Moze majac lat 20 nie przeszkadza siedzenie i
@NexciaK: Właśnie w tym rzecz, tak jak napisałem, Rekkles ma już trochę lat i niekoniecznie taka osoba będzie dalej chciała pracować w esporcie na takich samych warunkach jak nastolatek.

I właśnie często te argumenty są podawane jako super wadę (może i tak jest, może lepiej zbudować drużynę z samych młodych graczy) ale to bardziej wynika z jego doświadczenia/wieku niż jakiegoś nieprzyjemnego charakteru.