Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 393
@FejsFak: ile lat musiałem przeżyć żeby się dowiedzieć że z mojego odkurzacza #!$%@? plastikiem i smarem z silnika xD prze #!$%@? jesteś chłopa boli gardelko od odkurzania ale nie boli go jak wierci i #!$%@? pół chaty i jest wszędzie w #!$%@? syfu
@FejsFak: mnie to zawsze #!$%@? (choc nie jestem fanem twojego contentu) te chodzenie na boso. Albo jestes jakims fakirem-homemade albo ki #!$%@?, ale poubierany zazwyczaj w ogrodniczki i #!$%@?, na boso.
przyznaj sie, twoim celem jest zniszczenie świata?


@rrobot: sądwie opcje
albo On wygrał w totka i teraz po prostu robi to co kocha nie oglądając się na świat

albo jego cele są całkowicie poza naszymi kognitywnymi zdolnościami pojmowania
W h*j niepraktyczne rozwiązanie. Znam kilka osób co to mają centralny i w ogóle nie korzystają, sam też bym nie korzystał. Roomby i inne roborocki każdy ogarnięty (a już na pewno spec od IT) sobie zamknie w dmz i ma spokój ze "szpiegowaniem".
@FejsFak: Ty coś tam gadasz o tym że zwykły odkurzacz i tak przepuszcza jakieś pyłki PM 1, że po odkurzaczu zwykłym łzawią Ci oczy i drapie w gardle itd. a kujesz, szlifujesz itd. bez maseczek xDDD No i wiadomo, odkurzacz centralny trochę droższy, ale za to ma niewygodną rurę xD

Roombę czy innego Roborocka odpalasz, automatycznie jeździ i masz spokój a z centralnym trzeba latać z rurą i tracić czas na
@FejsFak: Uwielbiam te filmiki gdy widzę że FejsFak robi to co lubi, dokształca się w tematyce i mimo że robi to jak robi, to się nie poddaje i dalej dłubie sobie w mieszkaniu zachęcając tymi filmikami innych do własnych prób remontu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
albo jego cele są całkowicie poza naszymi kognitywnymi zdolnościami pojmowania


@Fearaneruial: Stawiam, że przygotowuje ten dom pod sprzedaż. Znalazł ogłoszenie z najdroższą chałupą, spisał wszystkie "must have" i realizuje punkt po punkcie.

✓ Designerskie schody
✓ Tanie, bezobsługowe ogrzewanie (technologią wyprzedzającą swoje czasy)
✓ Centralny odkurzacz
?
@FejsFak: "roomby co mapują mieszkanie i wysyłają zdjęcia do sieci są dla frajerów" - nie chcę cię martwić, ale od dawna wysyłasz zdjęcia i nagrania swojego mieszkania do sieci, było brać tę roombę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krok po kroku: instalacja odkurzacza centralnego


czaicie że kiedyś jakiś majsterkowicz-amator będzie chciał faktycznie w domu założyć odkurzacz centralny i wyszukując poradników na youtube trafi na film @FejsFak ? Albo co gorsza zrobi u siebie wg tego?