Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 24
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (morelowy), 07:02:02, Poniedziałek, 09 stycznia 2023. Imieniny: Marceliny, Marianny, Juliana. Słońce podniesie się dziś o 08:04. Świecić będzie 7 godzin i 37 minut, w zenicie znajdzie się o 11:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:42. Ciemna noc zapadnie o 17:11, ale gwiazd można wypatrywać od 16:25.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (morelowy...
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Dzień dobry Totowcy,
Straciłam kawałek zęba w trakcie zabawy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mój potomek chyba wyrośnie na Chucka Norrisa, bo ta mała stopka jest twardsza niż kewlar.

Uważajcie na siebie ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
dużo uśmiechu na cały tydzień

@wynalazek_one: nie ma szans, ułamała się dwójka więc będę intensywnie zamykała usta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście 100 lat zaśpiewam! Wszystkiego co najlepsze. Ale czas leci szybko. U mnie też już 4 z przodu za progiem, aż zaczęłam kremu do twarzy używać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi @lrllrlrr @RudzielecZakapowy

no dzien dobry @wynalazek_one wesolych swjot dla ciebie z okazi urodzin lubie cie i was wszystkich 40 lat to prawie jak 18 lat no i ja w pracy jestem od 8 do 16 no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
Hansim33 - @micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurg...
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @TomTailor100 @pepek614

@wynalazek_one: wszystkiego najlepszego () zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż dla Pana to powinna inna piosenka iść ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
https://youtu.be/tjZPAhw_9ks