Wpis z mikrobloga

Miurki, jak znaleźć coś na wykopie?

Pisałem z kimś o tanich dronach dla dzieciaków (i trochę dla mnie) na spróbowanie, ktoś mi podawał model a nie mogę tego znaleźć... :(

Próbowałem przeglądać wpisy (zmarnowany czas) oraz przez googla ale też nic nie wychodzi.

#wykop #drony
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mailtalk: nie ma czegoś takiego jak dron fotograficzny do 1000 złotych (nowy). Jeśli chcesz zniechęcić do dronów foto, kup jakiś chiński wynalazek za 300 złotych. Masz jak taki wynalazek wygląda:

https://youtu.be/y5G1wdIHyxg

Jak ma być tanio i dobrze, to Mavic Mini SE.
Nie da się taniej, bez kompromisu, który objawią się po 50 metrach w mieście (utrata/ograniczenie wizji) czy 300m (zasięg sterowania)

Jak chce sobie polatać i mieć fun z samego sterowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@belu_p: fajnie by było, jakby OP ( @mailtalk: ) napisał jakie ma wymagania co do sprzętu.
Bo jeśli ma być to taki tani selfiak-drone to Tello + telefon może wystarczyć (aczkolwiek polecam kupić repeater Wi-Fi za 50 złotych od np. Xiaomi, bo zasięg bardzo szybko rwie, a nie ma tam karty pamięci, więc nagrany obraz będzie poszatkowany).

Niestety ale coś "poważnego" to zaczyna się od używanego Sparka, tyle że coraz
@sirgorn: @paaszczaktaxi: @hiperchimera: @belu_p: Dzięki chłopaki. Odezwę się za parę dni bo zajęty jestem ostatnio a chciałbym dokładnie oblukać sprzęt o którym piszecie a nie zawracać Wam głowę głupimi pytaniami :)

PS. Tym razem dodałem do ulubionych więc nie będę musiał szukać tego wpisu. A dron, który mi wtedy podpowiadano to właśnie Trello (wpisałem w historię w FF i na bank właśnie ten oglądałem)

Odezwę się :)