Wpis z mikrobloga

Przeglądając ofertę serwisów vod wróciłem do #theknick po 8 latach. Jest tak, że pewne #film czy #seriale potrafią wyryć się w pamięci. Tak było tym i tym razem. Umknęła mi tylko scena w konfesjonale z Tomem Cleary (pewnie wyszedłem do toalety jak Diatłow #pdk ), co tylko utwierdza w mnie w przekonaniu, że w tym serialu żadna z głównych postaci nie jest tym, kim się wydaje na pierwszy rzut oka. Cała konstrukcja jest przemyślana od początku do końca. Nie ma tu miejsca na mnożenie wątków prowadzących donikąd. #hbomax nie ma produkcyjnej biegunki, jak niektóre serwisy vod, ale to tylko potwierdza, że less is more. Kto nie widział, niech nadrobi.
Keczupikczu - Przeglądając ofertę serwisów vod wróciłem do #theknick po 8 latach. Jes...

źródło: comment_1673218582B2xjuIprLJEqLRf5IpCRlo.jpg

Pobierz
  • 7
@CreativePL:
Z zapowiedzi to nawet nie była połowa, bo serial według mglistych planów miał liczyć 6 sezonów i zaliczyć skok w czasie. Wiadomo jak skończył się wątek głównego bohatera. Cinemax nie był zadowolony z wyników, no ale czego się spodziewać przy tak małym kawałku rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°). To był dobry moment na zakończenie. Wątki głównych bohaterów podomykali, może w chaotyczny sposób, ale w tamtym momencie