Wpis z mikrobloga

@Kaczanekxx: jako różowa dam ci prawdziwą radę, która serio podziała. Napisz do niej:

Mam pytanie. Czy tobie też wyświetlają się w proponowanych same tatuśki, albo piwniczaki? Czy tylko u mnie pokazują się karyny i mamuśki? Bo nie wiem, czy tylko faceci mają taki problem ze znalezieniem kogoś ładnego, czy u was też tak jest.

Laska zacznie się zastanawiać, czy jest jedyną, ktora ci się wyświetliła z ładnych lasek, czy wsadziłeś ją
@DyrektorMiauczuk: jedynym sensownym rozpoczęciem rozmowy jest propozycja spotkania. W przeciwnym razie chłop zostaje skazany na bezowocne dyskusje i pajacowanie jako jeden z 2137 par.

@Kaczanekxx: przygotuj copy paste kończącą się zaproszeniem gdziekolwiek i wklejaj każdej to samo. Statystyka jest po twojej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kaczanekxx: bez znaczenia, jeśli oczywiście nie będzie to coś #!$%@?. Jak masz ładną twarz to i "hej" wystarczy

@DyrektorMiauczuk: część kobiet na pewno nie lubi wywyższania ich kosztem innych kobiet. Ogólnie bym nie pomyślał dobrze o drugiej osobie jakby zaczęła znajomość od ciśnięcia innym.
Z "hej" się kiedyś nie zgadzałem, bo to tylko strata czasu. Ja napiszę "hej", dziewczyna napisze "hej" i potem ja coś konkretniejszego, jak można pominąć te
@Invisiblinio: to niezły chad ze mnie w takim razie, a tak nie jest xD
Nawet nie musi być pary, ukryte punkty dodatnie dostaje się gdy ktoś lajkuje twój profil, ty wcale nie musisz jego też, a ukryte punkty ujemne dostaje się przy każdym wysłanym lajku. Czyli nadal widzisz piękne osoby, ale zanim one (i ktokolwiek) cię zobaczą, muszą przewinąć dużą ilość innych profili