Wpis z mikrobloga

Tej, jak to wygląda w świecie trenerów personalnych? xD
Szukam sobie swojego pierwszego, by ogarnąć ćwiczenia, które będą brały pod uwagę także moje chore kolanko (chlip)

Ogólnie to firma jakaś turbo nowa na to wychodzi. Jeszcze nie ma jej na google, nie ma fanpage, ale widziałam, że pod tym adresem, który mi podał, to miesiąc temu dopiero wycofali ogłoszenie (więc to tak jakby, ktoś wynajął właśnie salę ~ miesiąc temu)

,,W pierwszej kolejności należało by się spotkać i omówić najdrobniejsze szczegóły. Zaczynamy od biorezonasu żeby sprawdzić jakich minerałów i witamin brakuje w Pani organizmie, następnie pomiary i przechodzimy do sesji. "


Czy jak pójdę na spotkanie to stracę narządy, czy wybiorę się na wycieczkę za granicę (wraz z nowymi, lubieżnymi ciuchami i bez dokumentów?)

#heheszki #mikrokoksy #silownia #pytaniedoeksperta
Pobierz Wrrronika - Tej, jak to wygląda w świecie trenerów personalnych? xD
Szukam sobie swo...
źródło: comment_1673216421FITakMr6SkMcEpGqxyhzf4.jpg
  • 19
@ngc: Nie mam aktualnie kogo spytać, dlatego tak szukam sobie po internecie cenników i różnych opinii.

Czyli to w sumie normalka, by się umawiać na pierwsze spotkanie, tak bez treningu, tylko by pogadać o potrzebach i zrobić wywiad? :O

Zacząłbym od znalezienia kompetentnego fizjoterapeuty (tylko tu też uważaj bo w ch^j partaczy jest).


@vizori: Dzięki, może to faktycznie dobry kierunek ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wrrronika: Co znaczy chore kolano? Osobiście nie widzę żadnych przeciwskazań do wykonywania przysiadów, prócz kilku raczej skrajnych przypadków jak np. relatywnie krótki okres po operacji lub bardzo mocno uszkodzonej chrząstki stawowej. Problemem jest to, że trenerzy na ogół albo na totalną pałe będą kazać robić Ci totalnie nieadekwatnie do Twojej sytuacji zdrowotnej treningi, albo na odwrót - będą obchodzić się jak z jajeczkiem, wymyślająć milion totalnie niepotrzebnych ćwiczeń, przy okazji ubierając
@DopeLifter: Mam wyrośl chrzęstno-kostną w obu kolanach, czekam sobie na operację ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ngc: Ok, odpuszczam sobie zwykłych trenerów i będę szukać wśród fizjoterapeutów kogoś, dzięki za polecenie ʕʔ
Ciekawe czy znajdę kogoś w swoim budżecie xD

Najwyżej będę skazana na zaczepianie ludzi na siłowni. Prośby by sprawdzali, czy sobie nie szkodzę, wykonując krzywo ćwiczenia, znalezione w necie (ʘ
@Wrrronika: nikt na siłce nie bedzie miec wiedzy o tym. Idz do fizjo, on powie jak cwiczyc, a potem jesli bedziesz czula sie niepewnie to zapytaj na siłowni kogos na recepcji o trenera z znajomoscia fizjoterapii
Najwyżej będę skazana na zaczepianie ludzi na siłowni. Prośby by sprawdzali, czy sobie nie szkodzę, wykonując krzywo ćwiczenia, znalezione w necie (ʘʘ)


@Wrrronika: Broń boże, #!$%@? się XD
@Wrrronika:

Szukam sobie swojego pierwszego, by ogarnąć ćwiczenia

Ogólnie to firma jakaś turbo nowa na to wychodzi. Jeszcze nie ma jej na google, nie ma fanpage,

Zaczynamy od biorezonasu żeby sprawdzić jakich minerałów i witamin brakuje w Pani organizmie


To nie atak na ciebie, tylko zwykla ciekawosc, bo jestes poczatkujaca i nie masz szans odroznic kogos slabego od dobrego. Ale jakim cudem wynalazlas kogos takiego skoro nie ma go na goole
@bdm_bq: Do Mc Fita Szczecin mam karnecik, ale w sumie nie wiem czy się nie przenieść do calypso w galaxy bo bliżej już mam po przeprowadzce

Zależy mi na babie <100, ale w sumie przeżyję większy koszt, jeśli finalnie będę mogła potem sama trenować znając odpowiednie ćwiczenia
@TomekABC123:
1. ,,Trener personalny Szczecin"

Pierwsza niereklamowana strona to oferteo

2. Wysyłam zapytanie na konkretne usługi, gość sam widzi moje ogłoszenie i do mnie pisze z ofertą
3. Pisząc dowiaduję się o gościu, a tekst marketingowy miał zacny, więc nawet się zastanawiałam czy nie zrezygnować z mojego warunku o tym, że szukam baby xD
@DopeLifter: Ogólnie się teraz śmieję, bo wyobrażam sobie tego jego napakowaną klatę z profilowego, ze swoją różowo-włosą mordą XD

O ile mu jakieś sterydy czy coś nie usunęły beniza, że stał się babą, to niestety nie jest kimś kogo szukam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dzięki za poleconko, pewnie i tak nie jest w moim bieda-budżecie xD