Wpis z mikrobloga

#zwiazki #polska #madki #bombelek
Kurde nie rozumiem.... Po raz kolejny widzę artykuł na temat tego do którego roku życia powinno się spać z dzieckiem, i setki komentarzy kobiet chwalących się że śpią z trzy, cztero czy pięciolatkiem co noc w łóżku.
A ja się pytam co na to mąż? Nie potrzebuje bliskości? Seksu? Chwili intymności tylko z żoną? Kobietom aż tak odpierala że tracą całkiem rozum?? A później płacz i wyzywanie bo zły mąż zdradził, bo odszedł do kochanki. No skoro od dwóch lat śpisz z dzieckiem w łóżku i masz w dupsku męża i jego potrzeby, bo tylko bombelek się liczy, to się #!$%@? nie dziw.
Straszne to, coraz bardziej zaczynam zmieniać podejście do informacji typu mąż zostawił żonę z dzieckiem. Zdarza się że po prostu okazał się egoistycznym dupkiem, ale też często po prostu był traktowany jak bankomat, który ma po prostu nie przeszkadzać. Ehh brak słów
  • 170
Mój młody póki karmiony cyckiem to śpi w łóżeczku obok naszego. Skończy pół roku to łóżeczko do drugiego i przechodzimy na butle


@BornToDie69: nie no możne nadal karmić, nie trzeba od razu na butle
ale jedzenie to nie jest spanie - jeśli dziecko nauczysz zasypiać z cycem w paszczy to tylko sobie problem robisz...
po jedzeniu do swojego wyra i spać...

ale czasem nie da się przetłumaczyć i powiem tylko że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@girlsjustwannahavefun: to patologia. Mamy 2 dzieci, bliskości im nie brakuje, zawsze mamy dla nich czas ale od samego początku dzieci miały swój kosz, łóżeczko i łóżko. Dziecko śpi z nami tylko w wyjątkowych okolicznościach np przy chorobie albo jak ma zły sen itp. Ludzie sami sobie robią problemy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szatynka: to jeszcze nic, parę dni temu na mirkoblogu był ten temat i jeden z wyżej plusowanych komentarzy był "po co robicie dzieci jak od razu je izolujecie" - i to pisał mirek.
@Szatynka: To jest kwestia praktyki. Poza tym najczęściej śpi się w trójkę. Jak musisz 30x w nocy wstawać do dziecka, to wolisz mieć je obok. A seksy można mieć niekoniecznie w nocy. :)
@Szatynka jako facet napisze, że zajebiście się śpi wszyscy razem o ile jest wystarczająco miejsca (my mamy).

Śmiechem czytając to i wyobrażając sobie kto musi pisać takie gów**, spokojnie możesz dołączyć na tag #przegryw

@hitherto i miał rację. Kur** naprawdę nie miejcie dzieci jak macie od pierwszych dni/tygodni czy miesięcy nie być w stanie się nimi zająć odpowiednio.

@lavinka nie masz co z przegrywami dyskutować, nie ogarną i tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Szatynka: W ogóle po uj czytasz fb o jakiś matkach i dzieciach jak sama piszesz że nie chcesz ich nigdy mieć?
+30 lat, brak faceta, dzieci ale najlepiej wiesz wszystko o związkach, rodzinie, dzieciach. Typowe, jeszcze napisz że jesteś nauczycielką.
To jest jakiś kompleks?
Jeśli cie temat nie interesuje, mnie np. w ogóle bo mam już duże dziecko, to normalne jest nie tracić na niego czasu, nie hejtować, nie szufladkować, nie
@Szatynka: z 6 par jakie znam w 4 kobieta po urodzeniu zaczęła spać z niemowlakiem a mąż trafił na kanapę czy do innego pokoju.

Znam historie że matki spały nawet z nastolatkami w jednym łóżku, jest to pewne zaburzenie że cała uwaga matki skupia się na dziecku, a reszta jest już nie ważna.
Zwłaszcza jak dziecko jest jedynakiem.
@Szatynka: Każdy dzieciak jest inny. Jeden zaśnie grzecznie w kołysce, drugi zaśnie tylko przy cycku. Dzieci takie są, nie można ich zmusić do czegoś czego nie lubią.

Ja mam 4 miesięczną córkę, próbowałem 3 różne kołyski w różnych częściach pokoju, ustawiałem kołyskę w rożnych odległościach od okna, eksperymentowałem z oświetleniem, kołysankami, różnymi materacykami i innymi rzeczami i mała zwyczajnie nie chce spać oddzielenie nieważne ile bym kombinował. Będzie wyć pół nocy
@Szatynka: potem są takie #!$%@? wychowane, które nic same zrobić nie potrafią

Ja mam 4 miesięczną córkę, próbowałem 3 różne kołyski w różnych częściach pokoju, ustawiałem kołyskę w rożnych odległościach od okna, eksperymentowałem z oświetleniem, kołysankami, różnymi materacykami i innymi rzeczami i mała zwyczajnie nie chce spać oddzielenie nieważne ile bym kombinował. Będzie wyć pół nocy ale sama nie zaśnie


@wyindywidualizowanyentuzjasta: co za bzdury, zmęczy się to zaśnie, jeden raz,