Wpis z mikrobloga

#zwiazki #polska #madki #bombelek
Kurde nie rozumiem.... Po raz kolejny widzę artykuł na temat tego do którego roku życia powinno się spać z dzieckiem, i setki komentarzy kobiet chwalących się że śpią z trzy, cztero czy pięciolatkiem co noc w łóżku.
A ja się pytam co na to mąż? Nie potrzebuje bliskości? Seksu? Chwili intymności tylko z żoną? Kobietom aż tak odpierala że tracą całkiem rozum?? A później płacz i wyzywanie bo zły mąż zdradził, bo odszedł do kochanki. No skoro od dwóch lat śpisz z dzieckiem w łóżku i masz w dupsku męża i jego potrzeby, bo tylko bombelek się liczy, to się #!$%@? nie dziw.
Straszne to, coraz bardziej zaczynam zmieniać podejście do informacji typu mąż zostawił żonę z dzieckiem. Zdarza się że po prostu okazał się egoistycznym dupkiem, ale też często po prostu był traktowany jak bankomat, który ma po prostu nie przeszkadzać. Ehh brak słów
  • 170
@jskan: napisałam wyżej, ze to chore spać z dużym dzieckiem w lozku :) ale wierze, ze ludzie maja różne sytuacje i radzą sobie z nimi. Są np osoby, które maja oddzielne sypialnie, bo nie lubia spać z kimś a tworzą zdrowe i szczęśliwe relacje :) ten post dla mnie brzmi po prsotu jak pkck me girl, bo uderza w madki czyli czołowa grupę z której można się pośmiać na wykopie ;P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 147
@Szatynka: Akurat mam 3 miesięcznego gówniaka i też jestem w szoku jak gadam z ludźmi co mają dzieci. Większość śpi z dziećmi albo ojciec śpi oddzielnie xd Patologia.

Mój młody póki karmiony cyckiem to śpi w łóżeczku obok naszego. Skończy pół roku to łóżeczko do drugiego i przechodzimy na butle