Wpis z mikrobloga

Nazywam się Sebastian Podsiadło #sebcel pochodzę z małej miejscowości #radom gdzie się urodziłem i wychowałem. Od zawsze miałem marzenia jako dziecko o których opowiem w dalszej części.

Co mnie skłoniło do założenia bloga?

Chciałem mieć takie swoje miejsce gdzie zawsze będę mógł "uciec" aby z moimi czytelnikami się dzielić swoimi wartościami, przemyśleniami i pokazać siebie takim jakim jestem człowiekiem. Najpierw będę chciał opowiedzieć Ci kim jestem a w dalszej części bloga opowiem Ci moją historię dotyczącą relacji damsko-męskich a także rozwoju osobistego i nie tylko tego będzie o wiele więcej niż się spodziewasz.

Ten blog będzie podzielony na 3 części w pierwszej opowiem kim jestem i jak wyglądały moje #zwiazki (3 pierwsze ) w 2 części opowiem Ci o kolejnych związkach i jaka płynie z tego lekcja co się wydarzyło po kolei a także wtrącę wątek na temat rozwoju osobistego a w 3 części powiem Ci jak wyglądał mój związek i finalnie co się wydarzyło. Oczywiście po kolei będę o wielu rzeczach wspominał o błędach, lekcjach, nauce ludziach jakich poznałem i wiele więcej. Zapraszam do lektury‼️

✅Kim jestem?
Jestem mężczyzną, który ma swoją drogę i idzie po swoje marzenia.

Zawsze tak było a jako 8 letni chłopiec, który chciał wszystkiego i myślał, że będzie tak jak on tego chce niestety rzeczywistość pokazała, że aby osiągnąć swoje marzenia trzeba bardzo dużo pracy i nauki aby to zrobić. Jako chłopiec 8 letni miałem wielkie marzenie moim marzeniem było mieć #ferrari 360 Spider u siebie w garażu.

Nie wiedziałem jak to zrobić i zawsze zadawałem sobie pytanie jak ja to osiągnę?

Minęło wiele lat a ja głowilem się co by tutaj takiego zrobić. Mało tego nie wspierał mnie nikt w tym ani rodzina ani rodzice ani dziadkowie nikt kompletnie, każdy myślał, że trzeba ciężko pracować i nie ma innej drogi i jest tylko ta jedna droga i trzeba nią podążać. Minęło kilka lat a ja nadal nie widziałem co robić i tak to u mnie wyglądało.

Przyszedł pewnie okres w moim życiu gdzie zapomniałem o tym natomiast zacząłem szukać sobie #dziewczyny i tutaj…..

na chwilkę się zatrzymam bo chciałem Ci powiedzieć czytelniku, że teraz opowiem Ci moją historię. Historia zaczyna się od tego, że dawno dawno temu …. a tak serio kilka lat temu w wieku 17 lat chciałem sobie znaleść dziewczynę jak to młoda osoba.

I właśnie tak to się zaczęło pierwszy nieudany związek, który okazał się porażką i trwał 5 dni. Po tym związku był kolejny, gdzie popełniłem błąd bo nie powinienem się wiązać z siostrą mojej byłej, która w dodatku mnie zdradziła. Ta jej siostra by się wydawało, że jest dorosła i dojrzała jednak nie do końca tak było.

W trzecim związku w sumie nic szczególnego się nie wydarzyło natomiast płynęła z niego lekcja. Dlaczego się nic nie wydarzyło? Stwierdziłem, że spróbuje być z koleżanką z gimnazjum bo mi się podobała natomiast to czego się nauczyłem to…….. tutaj zostawiam Cię i widzimy się jutro w kolejnej części. Daj znać czy taki blog ci się podoba i co sądzisz o tym‼️ "

#relacje #rozowepaski #milosc #chwalesie
  • 20
@SebastianDosiadlgo: Mówię sprawdzam skoro chcesz się tutaj wypromować.
1. Ile książek sprzedałeś?
2.skoro kochasz morze to dlaczego już nad nim nie mieszkasz i dlaczego mieszkanie nad morzem uważasz jako sukces którym należy się chwalić?
3. Dlaczego już nie prowadzisz tych sklepów i jak się nazywają te sklepy i jak długo je prowadziłeś?
4.prowadziles 4 firmy czym się zajmowały jaki kapitał miały i na jakich stanowiskach tam pracowałeś.
5.dlaczego uważasz że bycie
@SebastianDosiadlgo: ja tutaj widzę tylko totalną grafomanię połączoną z brakiem znajomości interpunkcji. Bądź łaskaw nie zaśmiecać tagu Radom, ponieważ Twoje wynaturzenia nie wnoszą do niego żadnej interesującej treści.