Wpis z mikrobloga

@Yazda93: Repliki Ci nie polecę, bo nie popieram. Ale jak chcesz coś wyglądającego tak samo, ale z innym logiem, to zajrzyj na aliexpress na marki Pagani Design albo Loreo lub kup Invictę Pro Diver.
@Yazda93: Na tej stronie są tylko podróbki drogich zegarków a widzę że kolega jest świadomy tego co chce mieć więc od razu odradzam Ci tę stronę.

Ja w przeciwieństwie do mirków @teh4esz: @Del: nie widzę nic złego w tym że ktoś chce dobry zegarek ale sprzeciwia się sztucznemu windowaniu wartości swoich produktów przez rolexa dlatego polecam Ci ten sklep i tę ofertę: http://www.upscalerolex.pl/product/rolex-submariner-meskie-116610ln-automatyczny-40mm/

Tam czarny Submariner jako dobrze wykonany
@Yazda93: @aarahon: Nie ma to jak wydać tysiące złotych na podróbki drogich zegarków. Może i będziesz nosił na ręce zegarek z logo Rolexa, czy Omegi, być może i kogoś tym nawet oszukasz, a jednak, ciągle w głębi duszy, z każdym spojrzeniem się na niego, będziesz czuł, że jesteś zwykłym mentalnym biedakiem, który wydał na niego kasę tylko po to, by kogoś oszukać.

Poziom ten sam, co kupowanie GooPhonów z logo
@Yazda93: sam siebie oszukujesz i nawet z najlepszym klonem na ręku będziesz dziadem. Za 4.5k możesz sobie fajny markowy sikor kupić a nie zgrywać bogola z subem na ręku, który subem nie jest.
Nie ma to jak wydać tysiące złotych na podróbki drogich zegarków.


@FightMaker: dlatego w spojlerze napisałem że komentarz powstał wyłącznie w celach humorystycznych. Owszem, uważam że ceny Rolexów są nadmuchane ale nie na tyle żeby kupować #!$%@?ę i celowo wyśmiałem tańsze zegarki żeby op zrozumiał że jakość kosztuje i nie opłaca się kupować podróbki.
@FightMaker: przecież podróby już za kilka setek chodzą. Oczywiście wszystko zależy od klasy, ale widziałem naprawdę ładne omegi za 650zł. Laik się nie połapie, a zewnętrznie zdradzają szczegóły. Ja oglądałem np. takie coś jak na foto. Od razu widać jeden szczegół (kto wie ten pozna), ale reszta była ok. Od strony mechanizmu to już inna bajka. Od razu było widać ryż.
mgr_rybak - @FightMaker: przecież podróby już za kilka setek chodzą. Oczywiście wszys...

źródło: comment_1673218537dT4atnDGwRcv5hqALztdCO.jpg

Pobierz
@Yazda93 Jak już chcesz chodzić z podróbą Rolexa na nadgarstku najpierw zadbaj o to, żeby twój status wskazywał na to że stać cię na oryginalny. Wtedy nikt nie będzie podejrzewał, że student czy operator wózka widłowego ma na na ręce zegarek o wartości samego wózka.
Jedyna osoba która oszukasz będziesz ty sam. Kup sobie jakiegos Tissota, czy Longinesa lepiej.
Ja w przeciwieństwie do mirków @teh4esz: @Del: nie widzę nic złego w tym że ktoś chce dobry zegarek ale sprzeciwia się sztucznemu windowaniu wartości swoich produktów przez rolexa dlatego polecam Ci ten sklep i tę ofertę: http://www.upscalerolex.pl/product/rolex-submariner-meskie-116610ln-automatyczny-40mm/

@aarahon: Ja widzę w używaniu loga innego producenta na swoich produktach podobnych do produktów tego producenta. Jak se zrobisz zegarek podobny do Roleksa, ale nakleisz na nim swoje logo, to ok, nie
@Yazda93: za dobrą podróbkę zapłacisz od 2k
Za tyle można już kupić ładny, robiący blink blink, zegarek. Podróbą pocieszysz się do momentu, aż nie spełni ona swojej roli, czyli zapyta Cię ktoś: ,,ooo fajny zegarek! Wow, powiedz coś więcej o tym Rolexie.,, i zaczniesz żałować, że masz to na ręce i zwraca uwagę.
Przemyśl, lub kup tanią za kilka stów z olx, z zobaczeniem na żywo by wybić to sobie z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Yazda93 Jak już chcesz chodzić z podróbą Rolexa na nadgarstku najpierw zadbaj o to, żeby twój status wskazywał na to że stać cię na oryginalny. Wtedy nikt nie będzie podejrzewał, że student czy operator wózka widłowego ma na na ręce zegarek o wartości samego wózka.
Jedyna osoba która oszukasz będziesz ty sam. Kup sobie jakiegos Tissota, czy Longinesa lepiej.
@chiefeng:

Znałem taka osobę. Firma, nowy Cayenne z salonu a na łapie
@Wygryw_z_wyboru: ja zamiast w #!$%@? hublota wolałbym nosić oryginalne seiko albo orienta. Zapisałem się na datejusta 2 miechy temu, będzie to super a jak nie to przeżyję, nie będę chodził w klonie bo sam siebie nie chcę oszukiwać
@naut: nie mierz wszystkich swoją miarą.

Osobom które podpowiedziały w jakie miejsca zajrzeć bardzo dziękuje za podpowiedzi.
A ludzia którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, No cóż, zmarnowaliście tylko trochę cennej życiowej energi na pisanie postów mijających się z celem .