Wpis z mikrobloga

@lskx: on był pośrednikiem w handlu z chińskimi przedsiębiorcami i nadzorował plus prowadził bloga i kanał yt i sobie promował interesy tymi środkami. Teraz żyje z oszczędności z tamtego okresu (albo już nie) i chyba jeszcze jakieś deale robi, ale to przy okazji bo normalnie zajmuje się kanałem youtube, prowadzeniem nierentownej restauracji w kambodży z kiełbasami i pizzą i szarganiem opinii innych narodów o Polakach
n był pośrednikiem w handlu z chińskimi przedsiębiorcami i nadzorował


@boskasmoczyca: Nigdy nic takiego nie miało miejsca. To taka sama prawda jak to, ze kupił ziemie w Kambodzy oraz chciał kupić dwa iphony ale akurat nie było papier, kamerka wszystko przyjmie. Miał trochę więcej kasy bo było więcej wyświetleń
@Kroledyp: słuchaj ja nie cierpię predatora, ale oglądałem go sporadycznie jak był w Chinach i to były ciągle tripy do różnych miast, pokoje hotelowe zmieniane, walizki, odwiedzanie i pokazywanie fabryk, przyjęcia z chińczykami w restauracji i to wszystko nadal jest na kanale więc można sobie znaleźć. Nawet nagrywał z taką inną Polką co też zajmuje sie pośrednictwem z Chin i tam mieszka. Jak twierdzisz, że jest inaczej to wyjaśnij po co
@boskasmoczyca: Tak samo mi się wydaje, że łysy jednak zarabiał jakąś kasę w tym biznesie w Chinach. Z tego co widać to zna język, więc na pewno udało mu się załatwić jakieś zlecenia w postaci pośrednictwa czy dopilnowania fabryki. Poza tym zostaje mu jeszcze pewnie masa "white monkey jobs", gdzie choćby mógł robić za Bruce'a Willisa abo sprzedawcę serów z Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@boskasmoczyca: dla contentu, wszystko to była kreacja i to nie były przyjęcia a pijackie spendy. Masz przecież opis dokładny jak ktoś z Polski był tam w sprawie biznesu i opisał to jedną wielką sciemą i nie porozumieniem
czy dopilnowania fabryki.


@darth_invader: Jak to sobie wyobrażasz, że jakiś obcy typ w postaci łysego wbija do fabryki z czapy i nadzoruje? Byliście kiedyś w jakiejś fabryce w ogóle? Co miał by niby nadzorować.
Co do mitycznego pośrednictwa, to ok nie twierdzę że ze dwa razy ktoś mu mejla napisał czy nie wyśle kartonu z chińskimi klockami. 2014 to już prężnie działające AliExpres i łysy do niczego nie potrzebny
@pelt: @darth_invader: @boskasmoczyca:
Przecież on do dzisiaj stosuje kropka w kropkę identyczną narrację czy gadkę i robi mistyczne samograje. Takie stare wygi i łapiecie się jeszcze, chociaż to prawda łysy w manipulacji i lania jest dużo dużo lepszy od Gapcia, lepiej potrafi przekonać
@Kroledyp: Może mógł robić rzeczy typu podjechać sprawdzić czy fabryka jest legitna i porobić jakieś fotki dla zleceniodawcy ? Zdaje się LuckyStrike zajmuje się też takimi rzeczami na miejscu. Libacje tam były na 100%, tylko zastanawiam się jak on miałby ten blog monetyzować.
a niech każdy sobie uważa jak chce, ja uważam inaczej, że łysy kłamał. Poważny biznesmen pośrednik nie posługuje się zwrotami " ludzie wiedzą co chce sprzedać a ja wiem co ludzie chcą kupić " Jutub to było dla niego błogosławieństwo które dało mu na przeżycie. Wcześniej blog i od czasu do czasu wysłany karton z chińskimi majątkami ot i to cały ten mistyczny biznes który trwa do dzisiaj.
BTW widzieliście kiedyś by
@Kroledyp: > Poważny biznesmen

Raczej tu nikt nie twierdzi, że on był poważny bo do kontaktu kupujących nie dla każdego jest tak bardzo konieczne, żeby był ktoś poważny. W handlu z kińczykami wielu wtopiło w scamowe fabryki, które nawet nie istniały. Coś jak w nigeryjskie tematy. Po to przy większym zakupie potrzebny jest ktoś na miejscu i taka małpa z którą można pogadać po polsku i wykona krok po kroku polecenia
@adik75: ja myślę że na początku jak tam był to mialo sens i że jako ta małpka mógł zarabiać na małych firmach. Teraz duże firmy się tym zajmują od a do z . Wybierasz firmę z portfolio czy Machaja jak chcesz robić interes w chinach ?
@pelt: no właśnie z pośrednictwa

@Kroledyp: czyli nie wierzymy Łysemu który chodzi po różnych fabrykach w różnych miastach i gada po chińsku z typami a wszystko jest dostępne na wideo, ale wierzymy komuś bo napisał sobie wpis który byłby w stanie napisać ktokolwiek po informacjach jakie są dostępne o nim na internecie? Pewnie wierzysz też w tamten wpis na reddicie rzekomego członka MW o Machaju, który też nie zawiera żadnego
@boskasmoczyca: wrzucasz jakieś gówno co łysy powiedział, wiem co mowił
' biznes klasa z okna ' xd
' tu pracuje nad czymś ' nad lekiem na raka
Zresztą wpis nie kompletny brakło ze jest właścicelem galerji, farmy avocado
Kolacja z kimś- Jesteś idealnym odbiorcą łysego, łatwo Cię wkręca
Aha Gapa też daje do siebie kontakt biznesowy
No małpa była ze dwa razy czy faktycznie fabryka gaci stoi, i tyle
to nie tylko relacja z fabryki gaci była, pamiętam jeszcze relacje z fabryki dmuchanych balonów, dmuchanych materacy kaczuszek i tym podobnego dziadostwa, i jeszcze jakaś polka handlująca skarpetami XD