Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tiab: w dzisiejszych czasach to nie pograsz przynajmniej pół roku po premierze bo gra będzie #!$%@? na PC - patrz Cyberbug, nex gen Wiedźmin, Callisto Protocol, niesławna premiera Batmana Arkham Knight, i pewnie jeszcze mnóstwo innych przykładów by się znalazło
@rumpeistilckin: przecież za 5k bez problemu złoży kompa do pogrania w tę grę w 1080p przy całkiem wysokich detalach(biorąc pod uwagę, że optymalizacja nie będzie totalnie spaprana), tj. coś z intelem 12400f + rtx 3060ti jak nie lepiej.
Jakby chciał grać na wyższych rozdziałkach to rzeczywiście mógłby być problem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tiab: 6750xt + ryzen 5 5600x z płytą ci nie doradza bo nie wiem co jest jest dostępne, ram taki G.Skill Trident Z NEO Series 16GB (2 x 8GB) 288-Pin PC4-28800
@tiab to ja bym brał to co ci poleciłem , rx 6800 xt wciaga dupom tego rtx 3060ti w tych gierkach, jedynym problem rx-a jest to ze jest sredni gdy włączysz raytraycing ... ale tak szczerze to ten rtx 3060ti do grania z RT tez jest za slaby
@rumpeistilckin: 3060ti do grania w 1080p z RT wcale nie jest za słaby, nie jestem pewien jak będzie w Harrym Potterze ale z tych co wymienił to w każdą na luzie pogra w 1080p na wysokich/ultra z ray tracingiem.

Drugi raz wprowadzasz chłopa w błąd, co ty sprzedajesz te 6800xt, że go tak namawiasz?

@Tiab: jak dobrze wyczaisz okazje to za 5 koła i 3070 uda Ci się wsadzić do
@tiab to jak uda ci się to w sumie rtx 3070ti też nie jest zły w cenie do 2500zl dosc latwo uda ci sie kupic dobra sztuke, pamietaj tylko ze rx 6800xt jest szybszy od tych kart i jest raczej na poziomie rtx 3080 a w niektorych grach doagnia i przegania rtx 3080ti. Jesli zalezy ci na RT to celuj w Ngreedie a jesli masz wywalone w RT to radek siadzie jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tiab: całkiem na poważnie, ja za 4k złożyłem (bez obudowy) miesiąc temu zestaw z i5 12400f i RTX 3060 12 GB, więc za 5k złożysz coś z RTX 3060 Ti na pamięciach GDDR6X i budą. Przy czym nadal podtrzymuję zdanie, żeby nie grać dopóki nie naprawią, bo na 99% gra na premierę będzie spartolona, bo _teraz tak się robi_
@Tiab: Okej, to tak na poważnie (już po naprawieniu gry, ale się powtarzam) na PC za 5k myślę zagrasz bez problemu, ja na moim i5 12400f i RTX 3060 12 GB (jak weźmiesz RTX 3060 Ti to dolicz sobie 20-25% do moich wyników) mam w 1080p następujące wyniki: AC Odyssey na ultra 70fps, Cyberpunk 2077 na ultra + RT +DLSS 50 fps, Metro Exodus Enhanced Edition na ultra + RT 50