Wpis z mikrobloga

47 + 1 = 48

Tytuł: The Inheritance Games. Tom II. Dziedzictwo Hawthorne'ów
Autor: Jennifer Lynn Barnes
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Ocena: ★★★★★★★★
ISBN: 9788382650976
Tłumacz: Maciej Potulny
Wydawnictwo: Must Read
Przed tygodniem recenzowałem pierwszy tom "The Inheritance Games", po czym zabrałem się za lekturę kontynuacji, czyli "Dziedzictwo Hawthrone'ów". Jest to bezpośrednia kontynuacja przygód Avery Grambs - niespodziewanej i tajemniczej spadkobierczyni miliardowej fortuny. Szybko wsiąknąłem w lekturę, którą analogicznie jak przy pierwszym tomie pochłania się błyskawicznie. Muszę przyznać, że autorka umiejętnie uknuła całą rodzinną sagę połączoną z historią odziedziczonej fortuny. Zdecydowanie historia rodzinna i jej zawiłości to podstawa tej książki, zaś tajemnice i zagadki to troszkę drugi plan. Plus jeszcze ciągnięty dalej wątek miłosny zdecydowanie w stylu young adult, ale nie był on specjalnie męczący. Nie ukrywam, że jestem mile zaskoczony poprowadzeniem głównych wątków i przyznam też, że nie spodziewałem się często obrotu spraw. Autorka ma lekkie pióro, co czuć, gdyż lektura jest przyjemna i to niezła rozrywka. Jeśli więc lubicie zawiłości rodzinnych historii z lekką domieszką sekretów to mogę polecić. Tymczasem czekam na ostatni III tom.

#bookmeter #kryminalbookmeter #sensacjabookmeter #thrillerbookmeter
Pobierz Arthizo - 47 + 1 = 48

Tytuł: The Inheritance Games. Tom II. Dziedzictwo Hawthorne'ów...
źródło: comment_16731998606TxpXrMROjQZjN04v0VJNy.jpg