Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy to normalne, że trzy dni pod rząd miałem paraliż senny?

Ostatnie kilka dni były dla mnie ciężkie i chodziłem spać każdego dnia o innej porze

Z piątku na sobotę w ogóle nie spałem do 16, o 16 się położyłem i wstałem o 18:30, następnie zasnąłem gdzieś o 23 i obudziłem o trzeciej

I tak w zasadzie wyglądały ostatnie kilka dni. Paraliż senny zawsze pojawiał się gdy próbowałem zmusić się do snu. Np dzisiaj gdy obudziłem się o tej trzeciej to coś porobiłem na necie i próbowałem się o 4:30 zmusić do snu. Teoretycznie zasnąłem ale o 5 się obudziłem pod wpływem właśnie paraliżu sennego i następnie już nie zasnąłem do teraz

Dzisiaj pewnie pójdę w kime do 24 bo jestem mocno zmęczony ale jak znowu pojawi się paraliż to chyba będzie trzeba do lekarza iść...

Miewałem już paraliże ale było to raz co kilka miesięcy, a nie trzy dni z rzędu jak teraz...

#medycyna #sen #paralizsenny
  • 8
mam paralize od 5 lat w roznych czestotliwosciach, juz nie samo zmuszanie sie do snu ale taka duza nieregularnosc powoduje ze umysl nawet nie wie czy powinien byc w stanie czuwania czy spoczynku, wtedy już samym ciałem bez ruchu dajesz mu sygnał ze w teorii to czas na sen ale swiadomosc zostaje wlaczona przez co wystepuje paraliz. ps zaden lekarz nie pomoze oni nawet nie wiedza ze istnieje takie cos jak paraliz