Wpis z mikrobloga

Skończyłem Elden Ringa z pewną trudnością. Przez większą część gry pokonywałem bossów solo, celowo utrzymywałem niższy poziom niż mogłem mieć i unikałem korzystania z opisów. Ale po ponad 200 godzinach, blisko końca, poddałem się. Użyłem opisów i wezwałem do pomocy graczy żeby odwalili za mnie ciężka robotę. To była ulga.

Elden Ring 42

#rozgrywkasmierci #gry #przegryw #ps4 #ps5 #xbox #steam #eldenring #tworczoscwlasna #polskiyoutube
Pobierz Vigorowicz - Skończyłem Elden Ringa z pewną trudnością. Przez większą część gry pokon...
źródło: comment_16731904898pcR1rQmUXBTYqfHZrsPS3.jpg
  • 9
@Vigorowicz: W sensie broni? Dwie katany albo dwie wielkie szpady(zaklęte mrozem). Robiłem build pod maga, ale od połowy gry prawie w ogóle magi nie używałem. Jednak się przydała inteligencja do obrażeń magicznych w broni.
@Vigorowicz: Ja odpaliłem to ostatnio jako pierwsza gra soulslike ever. O co chodzi z tymi opisami co kilka kroków? Typu „nasteony przeciwnik jest łatwy” i przez 5min nie ma zadnego przeciwnika albo „idz naprzod” a tam przepaść?
@tehacz: Nie wiem czy można je wyłączyć, chyba jak grasz w trybie offline to ich nie będzie, nie sa konieczne do przejścia gry, czasami ułatwiają jakieś sekretne przejście znaleźć czy ostrzegają przed przeciwnikiem za rogiem
@tehacz taka ciekawostka. Jeśli ocenisz taka wiadomość (nie pamiętam czy w ogóle czy musi być pozytywna ocena) to gracz wystawiający komentarz jeśli będzie w grze w tej chwili otrzymuje max hp. W dark souls uratowało to dupke na bosie.