Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie niebawem zostaną otwarte nowe serwery w Tibii jako, że minęło już chyba pół roku od otwarcia ostatnich serwerów.
Ja sam nie grałem wiele lat ale być może spróbuję wbić na nowy serwer tak for fun.

Jeśli ktoś jest chętny dołączyć to tutaj się zbieramy: https://discord.com/invite/AcRxSu5SmR

Nazwa to oczywiście placeholder dopóki nie znamy nazw serwerów.
Discord ten także nie będzie związany z żadną gildią, to ma być tylko discord całego community serwera, póki co jest po angielsku ale raczej zostanie i tak przerobiony na PL.
#tibia
Pobierz AntonioFacaldo - Prawdopodobnie niebawem zostaną otwarte nowe serwery w Tibii jako, ż...
źródło: comment_167318857559FnEOnw7Mnu9ESmJSt6x6.jpg
  • 6
@kaaaPiii już nieraz zaczynałemna nowym, nie widzę problemu. Trochę wandów na start spalę ale bez przesady, jak mówiłem wbijam for fun nie po topkę i po mojemu nie ma różnicy czy to będzie nowy czy stary serv.
Może z tą różnicą że na nowym więcej się dzieje no i coiny są tanie więc to jest właśnie lepsze dla tych co nie chcą dużo płacić.
@czaari może PvP tak ale nonpvp nie wydaje mi się.
A teraz zapowiada się nonpvp raczej bo dawno nie było.
Zobaczymy jak wyjdzie, wyludniony serwer też ma swoje plusy w postaci wolnych respów.
Finalnie i tak będą łączone te serwery kilkukrotnie więc brakiem ludzi się akurat tam nie przejmował.