Wpis z mikrobloga

@stale_prawo: No pewnie, a Dungeons and Dragons to wyhodowało pokolenie piwniczaków, a animacje Warner Bros w 90tych było ogniwem do furrasów...
Niby znajdziesz przykłady, że niektórzy ludzie wkręcają się zbyt mocno, ale też więcej ludzi po prostu przechodzi tą fazę. Ot co.
@stale_prawo: Natanek był, jest i będzie debilem. Całkowicie odklejonym od rzeczywistości i #!$%@? doszczętnie. A popularność tarota czy jakichś innych okultyzmów na kiju to całkowicie niezależna od Harrego Pottera rzecz. Zresztą nawet jeśli miałoby to jakieś znaczenie to niech sobie dzieci stawiają taroty i tak to w niczym nie szkodzi

Nie wiem dlaczego, ale zawsze odpisuje na posty, a wiem, że jesteś trollem.
że nie uważasz by paranie się czarną magią


@stale_prawo: XD. Tak było! Nastolatki z gimnazjum uprawiają potężną czarną magię stawiając Tarota na przerwie przed matmą. Natanka obrażam, bo jest całkowicie #!$%@? i odklejony od rzeczywistości. Co już w sumie kiedyś było wiadome.

Co do reszty to się zgadza. Harry Potter, a popularność różnych wariantów duchowości czy wierzeń nie ma według mnie żadnego powiązania. W sumie nie ma nawet dowodu na to,
@stale_prawo: XD.To nie jest wyzwisko. Każdy kto miał internet 10 lat temu doskonale wie, że Natanek to debil. No dobra to jest jakieś pejoratywne określenie, więc pewnie wchodzi w skład wyzwisk. Natanek w takim razie od początku swojej kariery głosił całkowicie absurdalne przekonania, takie jak "miota nim jak szatan" po przyznaniu się do czytania Harrego Pottera, straszenie mrocznymi zabawkami dla dzieci xd. Dodatkowo jeszcze bardzo krzywdzące przekonania na temat dzieci z