Wpis z mikrobloga

@Zhou i inni jego pseudo mądrzy koledzy:

Weźcie się ogarnijcie, ta wasza propaganda "zcancelowania" blackpilla jest żałośnie śmieszna :P
@Zhou
Mam nadzieję że nie piszesz poważnie,. tylko trollujesz bo jak nie.. to wielkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przychodzisz na tag blackpill i biadolisz że piszą tu o blackpillu :D
Wiesz, zdradzę ci kilka rzeczy o których zapewne nie wiesz:
-tagi są tematyczne, o np. w tagu o RPG będą pisać o grach RPG - tam też pójdziesz z swoimi płaczami że piszą o RPG, a nie o grach nie wiem, strategicznych?!
-dużo postów jest ironizowanych i trollowanych
-blackpill mówi prawdę o czym niestety się boleśnie przekonałem (,)
-w czasach instagramowych/FB wygląd to wszystko - dzisiejsze pokolenie dorosłych ludzi to pokolenie "urodzone z telefonem w rękach" dziewczyny rywalizują się miedzy soba która ma lepszy dom, samochód faceta... wyścig szczurów...
-jest ostry niedobór MŁODYCH kobiet stąd też ich zawyżona hipergamia, a faceci są zmuszeni do znacznie mocniejszej rywalizacji
-więc panie mogą wybrzydzać ile chcą, stąd
-panie znają redpill i techniki PUA więc nie nabierzesz ich ramami i twardym charakterem który bez wyglądu nic nie znaczy
-świat jest skierowany przeciwko młodym białym mężczyznom
-młodzi, zdrowi faceci myślą o kobietach prawie nonstop - tego nie da się przeskoczyć bo to mechanizm biologiczny.
Więc nie dziw, się że tu o paniach piszą - no niestety większość przegrywów marzy o byciu aseksualnym.
-ludzie są inteligentni i widzą jak wielką rolę odgrywa wygląd i wzrost - młode pary typu ona piękna o on brzydki są wielką rzadkością, a ludzie brzydcy mają non stop piach w oczy i pod górkę...
-kobiety stawiają wymogi przeciętnym facetom a chadom odpuszczają wszystko...
-że młody narybek będzie smutny? Nie, lepiej by się dalej cope'wali i pajacowali przed ludźmi którzy nimi gardzą i brzydzą.
Poznanie blackpilla pozwoli na uniknięcie obciążeń i rozczarowań psychicznych dzięki czemu stan psychiczny jest znacznie lepszy i zmniejsza się prawdopobieństwo zrobienia sobie krzywdy. No i zachowuje swoją godność. Jak dla mnie to dobry deal.
-lepiej żyć w prawdzie, niż się oszukiwać i zadręczać siebie - brać udział w wyścigu szczurów... bo nie mam paska, nie mam auta i dlatego nie mam kobiety więc muszę zapierdzielać w robocie by mieć szansę... a tymczasem to i tak nic nie da bo to nie ma znaczenia - liczy się TYLKO wygląd genetyczny i tu nic nie pomoże poza operacjami lub wyjazd do afryki gdzie biały człowiek jest rarytasem. W innym przypadku skończysz jako pogardzany betabankomat gdzie zarobienie rogów to kwestia czasu...

Po resztę zapraszam na blackpill essentials.

Ja wiem, że ty pewnie zarabiasz na coachu, redpillowskim gadaniu etc. i blackpill psuje ci biznes że tak agresywnie szczekasz w tym tagu, ale człowieku miej godność, odejdź stąd bo nich twoich płaczów nie chce zmienić.

#blackpill
  • 35
@Zly_CzlowiekXD: On po prostu trolluje i specjalnie flooduje tag żeby powstawał takie wpisy jak ten. Bez tego po 3-5 dniach znudziłoby mu się wrzucanie wpisów bo nikt by na to nie zwracał uwagi. Troll jak wielu innych, jedyna różnica, że jest aktywniejszy.
Ten spamuje od rana do wieczora, więc wypali się wcześniej.


@Laukaer: Pewnie tak, ale w ogóle zauważyłem że od X czasu coraz więcej jest takich zajazdów normicko-redpillowskich na tag blackpill albo przegryw. I nie wiem czy to wynika z tego że "to" wszystko jest coraz bardziej widocznym problemem i normanom to zaczyna wadzić i przeszkadzać czy po prostu coraz bardziej wchodzimy z buciorami do mainstreamu i normanom to zaczyna wadzić i
pogódź się z tym że to koniec blackpilla


@Zhou: xD sorki, ale pisanie głupot nie zmieni rzeczywistości. Blackpill istnial dawniej, istnieje teraz i będzie istniał na długo po Twojej śmierci z tym, że dzięki mass mediom dociera on do coraz większej ilości ludzi, tak samo jak do całej rzeszy kobiet dotarło to, że mają mieć chada a jeśli nie, to mogą sobie poradzić same. Tak samo jest z blackpillem. Po co