Wpis z mikrobloga

Znalazła się paczka u sąsiada z 9 piętra, gdzie zamawiałem na 1 piętro xD Dobrze, ze była zapakowana w jeszcze jeden karton, w komentarzu fotka ile kabli trzeba do działania przerzutki, bo wiele ludzi w tym ja, myślało ze jest tak jak w starszych generacjach, ze jeszcze są kable od klamek.
#rower #szosa
veracholera - Znalazła się paczka u sąsiada z 9 piętra, gdzie zamawiałem na 1 piętro ...

źródło: comment_16731777830nrlhzdqIQToNBms2k1vuQ.jpg

Pobierz
  • 20
@STRawny: na chwile obecna będę szukał gratów do hamulców żeby je odpowietrzyć i zalać płynem, muszę jeszcze kupić za 21€ suport, coś do wybicia i wbicia suportu, widziałem za około 30€
jak nie masz w domu żadnych narzędzi, to kupa forsy wyjdzie
@veracholera: Montaż jest dziecinnie prosty o ile wszystkiego nie schowasz w kierownicy i ramie. Wczoraj wybijałem suport patykiem od miotły więc nawet się nie uszkodził. A do montażu taką śrubką M20. Smarujesz idzie jak w masełko. Ja mam ultegrę szczękową więc te klameczki są ładniejsze jak twoje.

Ale czekam na nowy napęd bo forca kupiłem to będzie dużo roboty bo wszystko chcę schować.
4x80 - @veracholera: Montaż jest dziecinnie prosty o ile wszystkiego nie schowasz w k...

źródło: comment_16731835962YrrKpAqC9ZkbSjP9mzV1q.jpg

Pobierz
@4x80: optymistycznie się nastawiam ze przewody od nowych hamulców połączę koszulka termokurczliwa ze starymi i przeciągnę przez ramę, wiec będzie easy, a kable od baterii i przerzutek jak nie będzie suportu to chyba chwila
no ale wiadomo, skończy się pewnie #!$%@? i paroma godzinami z dupy xD