Wpis z mikrobloga

@kolezka1: Tak, tak, mechanik wymienił rozrząd, a później przy wymianach oleju przy okazji cofał licznik. Oczywiście żeby nie zauważyć, że już jest prawie 100k od ostatniej wymiany rozrządu. Robił to po to, bo bał się, że znów się będzie musiał z tym #!$%@? mocować. Tak tak, diesel pali 50% mniej od benzyny, nigdy nie osiągnąłem więcej jak 20% oszczędności jeśli silniki były z podobnego roku i podobnej mocy. A diesel to
@Koichi: to różnica będzie proporcjonalnie jak w E46 316 i 330.
2000-2500 powinno starczyć z wymianą.

Jak to się ma do MIII z podobną mocą gdzie za komplet ATE z klockami ceramicznymi wyszło z wymianą około 1000.

Zresztą nie jestem zadowolony z nich. Wieczorem jeżdżone. Rano już rdza. Nie muszę chyba mówić jak to jest #!$%@?ące zanim się nie oczyszczą.
@Hehehe115: Ja mam 180 000 i rozrzad nie wymieniany, wiec nie wiem o czym piszesz. Diesel drozszy? Jak kupiez zloma to moze i drozszy, olej i filtry kosztuja tyle samo, a przejechanie 100 km w miescie srednio 35 zl taniej w dieslu. Rzeczywiscie nie widac roznicy ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CZechuXX: Ja z ATE byłem bardzo zadowolony, zaś Textar to jakaś padaka. Piszczą gdy tylko auto postoi przez noc pod pracbazą i w dodatku wystarczy lekka wilgotność żeby pojawiała się ruda. No i felgi cały czas brudne bo zwykle klocki strasznie pylą.
@Hehehe115: ale #!$%@? z tym niby trudnym rozrzadem, skrzynie sie wyjmuje z tego auta w 30min.
@Yakooo czy wezmiesz kopciucha n47 czy b47 to bedziesz zadowolony, obowiazkowo 8 przerzutek ogolnie to spoko auto ale e90 lepsze
@Hehehe115: Mieszkam w miescie, wiec sila rzeczy musze pojezdzic i po miescie. Zreszta jezdze tak od 3 lat i ? Wystaw nos z piaskownicy i zainteresuj sie motoryzacja, czasy sie zmieniaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozrzad to koszt 2500 zl. Kiedy bylo 4 000 i nie ma problemu z wymiana.
@kolezka1: To ile kosztuje nie zmienia faktu, że jest to nadal słabo skonstruowany silnik, tak samo jak i skrzynie manualne. A pisanie, że jeżdżąc po mieście oszczędzasz 35zł/100km to mnie rozsmieszasz. Wiesz ile pali merc 3.2
z ubiegłego wieku w mieście? 12-13lpg, czyli jakieś 10 litrów benzyny. W dodatku ma ponad 50% większy silnik, 40hp więcej, brak turbiny i stary automat. Chcesz mi powiedzieć, że silnik nowszy konstrukcyjnie o jakieś 15
@Hehehe115: skaczesz po tematach jak opetany. Wyluzuj! Ja sie odnioslem do Twojego przykladu - 328i a Ty nagle mi tu dajesz przyklad mercedesa w gazie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie masz argumentow i na glupka wychodzisz to przestan pisac zeby bardziej sie nie pograzac.
@kolezka1: Stary, ale to ty piszesz, że 2.0d pali w MIEŚCIE 6l, a 2.0T 12l. Przy, czym jeżdżąc 2.0d 143km to poniżej 6.5/7l było ciężko zejść nawet w trasie (no chyba, że jedziesz 90-110 na autostradzie).
@Hehehe115: Brat mial, a dyskutujesz jakbys ty mial ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam 2.0d 184km i w miescie 7 nie przekraczam mimo dynamicznej jazdy, wiec przestan juz bredzic i lec lepiej pograj sobie na komputerku