Wpis z mikrobloga

@EricCartman69: nie sluchaj pie*** tylko sam siebie nie oszukuj , malymi kroczkami do przodu i dasz rade , jak np. Nie piłeś 7 dni a 1 się napiles to i tak jesteś w tendencji znizkowej , ja zanim calkowicie odstawilem alkohol tez mialem troche wpadek , najwazniejsze to caly czas sobie o tym przypominac i sie nie poddawac a z czasem ci sie uda . Trzymam kciuki
ie piłeś 7 dni a 1 się napiles to i tak jesteś w tendencji


@Eftef: wiem że jestem bo tendencję zniżkową mam od września straciłem ochotę na picie kompletną nawet jak się upijam i pije to mnie to nie cieszy a chociażby na poziomie chemicznym -endorfiny/dopamina powinno.
@EricCartman69: Taki protip jak masz już dajmy na to 7 dni przerwy i zaczyna cię mocno ssać bo organizm domaga się dopaminy, to polecam napić się wody chmielowej (nie piwko 0%) z tymbarka jest i paru innych producentów. A na podbicie endorfin jakiś sport (od biedy możesz nawet tłuc matę) lub jeśli sport cię nie rajcuje to znaleźć mocno absorbującego hobby lub granie w gry, najczęściej pijemy jak za dużo myślimy
@EricCartman69: Wierzę w w Ciebie, ja 7 dzień bez alko, idzie na razie łatwo ale wiem że to pozory i muszę być czujny.

Dla mnie najtrudniejszy jest piątkowy i sobotni wieczór, ale przetrwałem na czysto