Wpis z mikrobloga

W sumie zawsze uważałem #galamistrzowsportu za niesprawiedliwą galę, bo gdy kilku sportowców jest w topie, to ciężko wybrać jednego biorąc pod uwagę to, jak sporty się od siebie różnią. Powinno być jasno powiedziane, że tytuł idzie w parze z popularnością i lubieniem przez kibiców, bo najwidoczniej niektórzy o tym nie wiedzą.

Moje odczucie jest takie, że w ostatnich czasach nasi sportowcy odnoszą coraz więcej sukcesów, stąd konkurencja jest spora, a nagrodzić wszystkich się nie da. Fajdek spiął się niczym najstarsze dziecko w rodzinie, które nastawiło się na najdroższą zabawkę w sklepie, ale zapomniało, że od kilku lat ma trójkę rodzeństwa i budżet prezentowy musi być dzielony między nich. xD

Mam rozwiązanie! Może wydawać się to śmieszne, ale powinny być dwie gale:
1. gala sportów popularnych
2. gala sportów mniej popularnych xD

W pierwszej kategorii bierzemy pod uwagę to co się ogląda. W drugiej z kolei doceniamy sportowców których się mniej ogląda lub o których mało kto słyszał (często przed informacją o zdobyciu przez nich mistrzostwa tak jest xD).

Ignorantem sportowym nie jestem (tak mi się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)), lecz nie interesuję się wszystkimi sportami. Z tej listy "top10" o 4 propozycjach/osobach nie słyszałem (o Zmarzliku słyszałem, bo #motorynka).
Iga, Lewy, Semeniuk, Kubacki, Ponitka, Fajdek, to mniej lub bardziej znane mi osoby, bo jednak się przewijają w topie.

Po takim zachowaniu Fajdka nikt oprócz niego oraz jego kolegów nie zagłosuje jego kandydaturę. xD Wcale bym się nie zdziwił, gdyby głosy nie szły na niego, bo jest mniej sympatyczny, niż reszta sportowców. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #sport
Pobierz Kolarzino - W sumie zawsze uważałem #galamistrzowsportu za niesprawiedliwą galę, bo g...
źródło: comment_1673167963CEtVgMJtyPYHmwHd0KodVV.gif
  • 2
@Kolarzino: > Powinno być jasno powiedziane

każdy to wie, Fajdek też wie tylko ma ból dupy że jest niepopularny

Mam rozwiązanie! Może wydawać się to śmieszne, ale powinny być dwie gale:


Powinno się nie brać przykładu z Fajdka tylko z reszty, która traktuje to na luzie czy jest na miejscu siódmym czy czwartym. Oni tam idą albo pobalować a jak nie mogą, to się włączą na calla żeby podziękować i tyle.
@Kolarzino: To zawsze był plebiscyt popularności wśród kibiców i Fajdek powinien o tym wiedzieć. Akurat jego miejsce jest najmniej kontrowersyjne, były większe kontrowersje. Poza tym to nie pierwszy raz takie zachowanie na tej gali. Podobnie przewalił zloty medal olimipijski przez swój charakter, choć akurat on dałby mu wysokie miejsce jak dał np. Włodarczyk