Wpis z mikrobloga

Wiem, że od zakończenia wojny Niemcy próbują być pacyfistami, ale trzystu lat tradycji militarystycznych nie da się w osiemdziesiąt lat całkiem wykorzenić. Ruscy powinni mieć z tyłu głowy, że jak przegną pałę, to się mogą obudzić z blitzkriegiem przez Białoruś.

I wszystko wskazuje, że byłaby to okazja na sprawdzenie w praktyce tez Zychowicza o połączeniu sił polsko-niemieckich w ataku na Moskwę, a tym razem może nie być land-lease dla Rosjan.

#niemcy #polska #rosja #ukraina #wojna #heheszki
Pobierz Javert_012824 - Wiem, że od zakończenia wojny Niemcy próbują być pacyfistami, ale trz...
źródło: comment_1673164674EwIiRWY9JEgYedXhiWdCqx.jpg
  • 20
@Javert_012824: Nie Niemcy tylko Prusacy. Poza Prusami to w Niemczech mało kto robił wojnę co chwilę. Dlatego po wojnie zlikwidowali Prusy, bo doszli do wniosku, że militaryzm niemiecki jest z nimi związany.
@Javert_012824 #!$%@? tam, przy ich obecnej polityce to wojna na Ukrainie czy Białoruś to "chodzenie po własnym podwórku". A że costam na tą Rosję powiedzą, to robią to, bo masz pełno nastroi antyrosyjskich aktualnie. Gdyby nie to, to by mieli #!$%@?.
@Toreo wierz dalej w wielką miłość do Polaków, jeszcze niedawno tak mówiono o Rosjanach. Teraz każdy by cię sprzątnął bez mrugnięcia okiem za te propagandowe oddziały polskich najemników co zabijają biednych ruskich wyzwolicieli xD
Niedawno by na głównej artykuł że reparacje się Polakom nie należą bo biernie przyglądali się eksterminacji Żydów. Plują na was a wy sobie wmawiacie że deszcz pada xD
wierz dalej w wielką miłość do Polaków


Tak WIELKA WIELKA MIŁOŚĆ XD

jeszcze niedawno tak mówiono o Rosjanach


Gdzie? bo coś mnie omineło. Kochasz ruskich?

Teraz każdy by cię sprzątnął bez mrugnięcia okiem za te propagandowe oddziały polskich najemników co zabijają biednych ruskich wyzwolicieli


Przecież ja tu pisze o Niemczech nie o ruskich, zakręciłeś tym tematem jak #!$%@?.

Niedawno by na głównej artykuł że reparacje się Polakom nie należą bo biernie przyglądali