Wpis z mikrobloga

@AquilaTimere: ty tak serio?


@meldred: ale co serio? Nie widzisz tego znaczka, że się zacina w pozycji otwartej? Ten sam patent był w moim pierwszym aucie, Leonie 2, tam też się to psuło na potęgę. Tutaj niby Mercedes auto niby "premium" a tak na prawdę tanie gówno, popełniają te same błędy co VW 15 lat temu xD wiem bo sam miałem Merca i sprzedałem, teraz mam Toyotę i nigdy do
@JanDzbanPL: Ale widać świecące się światła STOP, więc jeśli ktoś już stanął i przerzucił z R na P albo D, aby się poprawić to światła cofania zgasły, a kamerka nie chowa się od razu, tylko zostaje otwarta na jakąś chwilę jakbyś znowu chciał cofać ¯\_(ツ)_/¯
@AquilaTimere: Na kluczyku, albo macha się nogą pod zderzakiem i klapa się otwiera - to w coupe/cabrio, w sedanach/kombi/suvach dodatkowo jest normalnie uchwyt i przycisk na listwie nad tablicą rejestracyjną.
@meldred: ale co serio? Nie widzisz tego znaczka, że się zacina w pozycji otwartej? Ten sam patent był w moim pierwszym aucie, Leonie 2, tam też się to psuło na potęgę. Tutaj niby Mercedes auto niby "premium" a tak na prawdę tanie gówno, popełniają te same błędy co VW 15 lat temu xD wiem bo sam miałem Merca i sprzedałem, teraz mam Toyotę i nigdy do Niemieckich gówien nie wrócę.


@
Jeszcze trochę pozyjesz na świecie to dowiesz się o elektrycznie otwieranych i zamykanych bagażnikach ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na kluczyku, albo macha się nogą pod zderzakiem


@Leniek: @pionic: i mam z pilota za każdym razem klikać żeby bagażnik otworzyć albo machać jak debil pod autem? XD przecież to absurd, ja zapomniałem już, że w ogóle istnieje coś takiego jak kluczyk, mam auto z Keyless i
@AquilaTimere: I tego też możesz nie wyjmować, bo jest to pilot i nie musisz go nigdzie wsadzać, bo auto ma keyless - to chyba oczywiste, ale może trzeba Ci pisać o tym otwarcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
To jak u siebie otwierasz w tej pięknej Toyocie, skoro z pilota nie, nogą nie, to może macasz często brudne auto, brudząc sobie ręce, albo magiczne hasło - "Sezamie otwórz