Wpis z mikrobloga

@anonimowy_programista: Zesrałeś się widzę XDDD Chciałem odpowiedzieć innemu fanbojowi Elonika w twoim wpisie, ale już nie mogę. Boli, co? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów na współpracy ze scammerem!

A tu odpowiedź dla @timechain (w ogóle ogarnij ile w moim wpisie jest podlinkowanych źródeł, a ile w twoim XD):

ależ wy jesteście zalosni z tym swoim ogromnym bólem dup i wynikającą z tego faktu usilnąproba krytykii.Nie widzisz jakie to żałosne co robicie?


"Wy", to znaczy kto? Dziennikarze? Rozczarowani klienci? XD

Elon jest niesamowitym inżynierem co udowadniał wielokrotnie.


LOL XD Gość nie ma pojęcia o inżynierii, czego dowodzi regularnym bredzeniem od rzeczy - o dopalaczach na sprężone w powietrze w Roadsterze, o tym, że tunele można drążyć za 1% obecnej ceny, itp.

Zbudował samodzielną firmę produkująca samochody czego nie udało się nikomu dokonać od dziesięcioleci, bez wsparcia wielkich koncernów motoryzacyjnych. Dziś ma przepotężne dochody i cały sektor się go boi.


Fanboju, nie ośmieszaj się XD Elonik nie założył Tesli przecież. Masz urojenia.
Przepotężne dochody? Chyba mamy inną definicję słowa "przepotężny"

Przed spacex jedynie trzem państwom udało się wynieść coś na orbitę. Żadnej prywatnej firmie pomimo tego że przed nimi próbowało wielu miliarderów.


Kto?

Elon dokonał tego za śmieszne grosze w sektorze kosmicznym.


Nie jest to prawda, a przynajmniej nie potwierdzają tego rachunki wystawione Stanom.

Obniżył koszt wystrzelenia na orbitę kilograma o blisko 90%.


Widzę, że powtarzasz slogany swojego idola, ale przydałoby się coś, czego fanboje bardzo nie lubią, tj. dowody XD

Po dwóch dekadach ma ponad 80% rynku i jest daleko przed jakąkolwiek konkurencją.


80% licząc po? Źródło?

Przegrywy nie mające pojęcia o niczym pieprzą że on sam nic nie robi tylko wykłada siano i inni mu budują...


Właśnie tak to wygląda.

To idiotyczny zarzuylt niepiparty kompletnie niczym.


Poza faktami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niech będzie przykładem Bezos, który założył Blue Orion dwa lata przed SpaceX pompując w niego po miliard dolarów rocznie (elonzainwetsowal w spacex ok 100mln, budował za te pieniadzesilnok rakietowy, dokonał czterech startów z czego ostatni był sukcesem). Blie origin do dziś nie wyniósł nic na orbitę...


Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno, że innemu miliarderowi coś nie wyszło. Rozumiem, że jesteś wyznania, że jak ktoś ma dużo pieniędzy to musi być superuzdolniony. Pozdrów Hiltonównę i Kardaszianki XDD

Projektując silnik o nazwie Merlin, czerpał w pewnym stopniu ze starych koncepcji i pomysłów, ale ogólnie twierdził, że razem z Muskiem zaczynali pracę ,,od zera". Zdecydowana większość kolegów Muellera z branży uważała, że nie da się skonstruować zupełnie nowego silnika rakietowego na ciekłe paliwo bez rządowego wsparcia.


Potrzebne źródło.

Wszyscy mi powtarzali, że prywatna firma nie zbuduje silnika do rakiety, że to może zrobić tylko rząd - twierdził Mueller.

"Wszyscy"? Lol, na pewno. Kolejna historyjka dla naiwniaków.

Przecież Lockheed brał udział w projektowaniu silników rakietowych jeszcze w latach 60. Co za ignorant XD

Niezmiernie łatwo przychodzi krytyka Elona prymitywów, którzy nic znaczącego nieosiagneli w życiu. Pół wykopu nazywa go debilem. Żałosne, prymitywne robactwo.


Zesrałeś się, ale pewnie jesteś drażliwy po tym jak akcje Tesluni poleciały na ryj. Elonik cię wydymał bez mydła - zaklinał się, że nie będzie sprzedawał akcji Tesli, a tymczasem wyrzuca ten papier jakby się waliło i paliło XD
  • 28
@anonimowy_programista: Szorty już mam sprzedane (i to nawet za wcześnie, bo wciąż to gówno leci XD, ale nie jestem chciwy), dzięki za troskę.
Tylko to nie jest na temat, więc ponawiam pytanie - będzie coś odnośnie meritum? Elonik to genialny inżynier (XD), który nigdy nie kłamie (XDD) i wcale nie prowadzi spółki tak, żeby wydymać inwestorków pompując oczekiwania poprzez ordynarne łgarstwa, zgadza się czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡
@instalacja: Co, ten jeden ze lockchead Martin brał udział w budowie silnika? Nie zbudowali go sami przecież.... Jakieś idiotyczne wyśmiewanie i zaprzeczanie na wszystko. Cytuję wypowiedź Mullera chcesz źródła. No #!$%@? książka... Jak chcesz źródło potwierdzające czyjąś wypowiedź. Nie wiem, miał na dyktafonu nagrywać jak mu to ludzie mówili? Ty nie jesteś normalny...

Pisze że Tesla ma największe dochody chcesz źródła. Nie będę tracił czas na pajaca i mu wyszukiwał informacji
rozumiem, że to nie są małe pieniądze, ale nazywanie tego majątkiem, gdy od zawsze piszę, że wkładam niewielki procent swoich dochodów... Pokazuję, że nie rozumiesz mojej perspektywy.


@anonimowy_programista: Tak, bo tylko ty masz pieniądze na świecie. Masz 6, albo i 7-cyfrowy majątek, wow, mogę cię dotknąć? XDD
Przed wymądrzaniem się zalecam jednak lekturę słownika, ew. przyspieszony kurs polskiego, bo "majątek" to niekoniecznie synonim słowa "fortuna".

Co, ten jeden ze lockchead Martin brał udział w budowie silnika? Nie zbudowali go sami przecież....


Ale Elon już owszem, wziął i zrobił, nie? XD

Jakieś idiotyczne wyśmiewanie i zaprzeczanie na wszystko.


Tak nazywasz pytanie o źródła swoich twierdzeń, które wyglądają jak hasełka reklamowe powtórzone po Elonie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytuję wypowiedź Mullera chcesz źródła. No #!$%@? książka... Jak chcesz źródło potwierdzające czyjąś wypowiedź. Nie wiem, miał
nie ważne kogo obrażasz.


@anonimowy_programista: O, mamy tutaj potężnego dyskutanta.

A: Obrażasz mnie!
B: To nieprawda.
A: Nie ważne kogo obrażasz i tak z tobą nie gadam

XD

Z mojej perspektywy obrażasz osoby, które uważasz za gorsze. To nie świadczy zbyt dobrze o człowieku. Twoje włosy są toksyczne.


A z mojej perspektywy to założyłeś coś sobie i teraz o tym sobie radośnie dyskutujesz.
Byłem autentycznie ciekawy czemu ktoś miałby postawić obiektywnie