Wpis z mikrobloga

@vidic15: kim Ty jesteś żeby w jury siedzieć, plusy są odzwieciedleniem tego czy się przyjmuje rap tagowy a nie Ty, ego #!$%@?ło jak u magicala bo się jakichś freestyli naoglądał huop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yakooo: Ego #!$%@?ło w kosmos yakoo tako, za tego kopa osrasz się sraką, bo co Ty mi możesz cyfrowy ludziu, pewnie mieszkasz gdzies na odludziu. #!$%@? mi tutaj jakiś farmazon, chłop freestajlowiec z lekką skazą, bo nie masz podjazdu tutaj pajacu, weź lepiej książki nad rymem popracuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yakooo: pamiętaj że to jest no offence tutaj, rymy lecą jak te kopy z buta, możesz próbować mnie tutaj przerobić lecz z rymem potrenuj by się nie głowić ( ͡° ͜ʖ ͡°) trenujcie sobie mirasy z tagu, umywam ręce bo nie ma tu ładu, cały czas w grze i tak tu wam powiem, wkręcicie se majty na dupie w rowie ( ͡ ͜ʖ ͡
@gubinudi ej joł sprawdź to
Gubinudi czy jak cie tam na wsi zwą
Natan marcoń sprawdzał cie pod koldra
To nie beatris robi ci loda
To przebrany w peruce Adrian polak
Jol jol
@Zachodni: jaki no offence ty zadymiarzu, teraz się wywijasz, więc się przyznaj, że się po prostu obsrałeś w garażu.
Lecimy tutaj mądrze, ty bobrze, lecę tak dobrze, że Twojej lasce skończył się okres