Wpis z mikrobloga

Uwielbiam te drobne smaczki hipokryzji nhaba.
Przy pytaniu o 100 tys. kanał Andromedy szybko naprostowuje że "oooo dziewięćdziesiąt pare", żeby za chwile 20 tys. kanał (w domyśle swój) określić jako bardzo duży. Tylko że nie ma 20 tys. subsktypcji a 17,2 tys. Gdzie jest większy błąd niedokładności? Obliczenia zostawiam wam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#napierala
  • 10
@NocJestMistyczna: Mógłby pójść drogą Szymona Gornowicza który z takiego bla bla do kamery dla zamkniętego kręgu zaczął robić nowy kanał gdzie ma bla bla do kamery ale filmy w końcu mają konkretny temat. Dźwięk nadal kuleje, ale jest jakieś podglebie do poważnego kanału. Polecam uguem bo Gornowicz ma wiedzę o Rzeszy i falerystyce, do tego trochę się wypowiada o psychologii ale nie odlatuje jak doktor.
No i nie wrzuca na kanał
@grypa-grypowska: przekręcam nazwiska, żeby brzmiało trochę ciekawiej, a nie ciągle "Girkin powiedział, że... Girkin stwierdził iż..., ...podkreślił Girkin/konstatuje Girkin". A tak mamy i potężnego m00bilizatora, i Girkina, i Ogurkina, i Igora Iwanowicza, dzięki czemu brzmi to odrobinę mniej powtarzalnie. To tak nawiasem, jakby ktoś pytał skąd i dlaczego pojawił się Ogurkin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czokobons: oskarża mnie o kupno subów? Przecież ja nawet nie proszę o sypukcję, czy lajk z komentarzem pod filmem, o czym otwarcie mówiłam w moim pierwszym filmie będącym prezentacją kanału xDDD Więc posądzanie mnie o kupowanie subskrybentów, skoro nawet legalnymi sposobami o takowych nie walczę, wychodząc z założenia, że moi Widzowie sami wiedzą lepiej, jest po prostu dziwne ¯\_(ツ)_/¯