Wpis z mikrobloga

@ingate nic takiego nie napisałem, ale że sobie wmawiasz pewne rzeczy to nie moja sprawa.
A gościa praktycznie nikt nie zna, bo siatka to sport Januszy gdzie liczy się sukces reprezentacji, bo przecież klubowej nikt nie ogląda i nikogo to nie obchodzi
@ATLETICO: tak, praktycznie nikt nie zna, też sobie wmawiaj pewne rzeczy.
a ogólna odpowiedź "siatkówka to gównosport" pokazuje tylko twoje podejście i paru tobie podobnych do sportów innych niż piłka nożna; powtarza się to notorycznie przy każdym plebiscycie oraz podczas większych imprez typu MŚ ostatnio, co wtedy się wyprawiało to głowa mała...

siatka to sport Januszy gdzie liczy się sukces reprezentacji, bo przecież klubowej nikt nie ogląda i nikogo to nie
@ingate: Nie uważam siatkówki za totalny gównosport, nie interesuje się nią, ale o ile Kurka, Swiderskiego czy Zagumnego rzeczywiście znało dużo osób w Polsce, to o tym Semeniuku pierwszy raz przeczytałem dzisiaj na tym tagu. Może siatkówka nie jest już tak popularna jak kiedyś, kiedy kadra odnosiła sukcesy?
@camelinthejungle: kadra odnosi sukcesy cały czas, chociaż srebro dla mnie to lekka porażka, natomiast zgodzę się z tym że siatka ma mniejszą popularność ze względu na przesyt; co chwila turnieje w Polsce, liga ma 16 zespołów przez co meczy zrobiło się za dużo i sporo ludzi jest po prostu zmęczonych tak przeładowanym kalendarzem, widać to zresztą po frekwencji w Pluslidze