Wpis z mikrobloga

@michalis: To co ja mam zrobić?

Np. siedzę dzisiaj mocno głodny i pakuję do pyska jakieś kanapki albo coś co szybko przyrządzę i nic mi nie smakuję, nic nie chcę przejść przez gardło poza fastfoodem.
@A_R_P: Od dziecka tak mam.
@tylkoponsfw: a byłeś u lekarza z tym? Wiesz, można być wybrednym, ale jeżeli jesteś mocno głodny i absolutnie nic normalnego nie możesz zjeść poza np. frytkami tzn. że problem masz w głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@evilonep: No właśnie tak mam, tylko, że jak jestem głodny to psychicznie chce jeść i wciskam to do pyska, ale fizycznie mój organizm tego nie chcę przełknąć. I to tragedia jest bo bez fast foodów to z głodu zdechnę.

@michalis: W najbliższym czasie raczej się zgłoszę, tylko że mi się zdaję, że problem nie ma podłoża psychicznego, bo psychicznie to ja chcę jeść ale fizycznie mój organizm tego jedzenia nie
@tylkoponsfw: stawiam, że Twój problem jak najbardziej ma podłoże psychiczne. Zgłoś się normalnie do lekarza najlepiej od razu psychiatry i tyle. Nie Ty pierwszy i ostatni zapewne ma taki problem. A przy okazji pewnie jakieś badanka dostaniesz żeby wykluczyć inne przyczyny.