Wpis z mikrobloga

Na wykopie co drugi dzień narzekania na brak ochoty na granie, nie ma w co grać, nowe gierki nudzą, wolę zainstalować staroć i że kiedyś to było.

Współczuję Wam mirasy. Dziś jest najlepszy czas na granie. Mamy pieniądze i gry są w swoim najlepszym momencie, i z czasem nie jest tak najgorzej. Ten rok był wspaniały, człowiek jechał po Elden Ring w pudełku do sklepu albo po Ragnarok do paczkomatu i miał taką frajdę. ()

Nie mielcie po raz setny tego Goticzka czy San Andreas. Jest tyle rzeczy do sprawdzenia. Pytałem kiedyś zblazowanego mirka, w nowe topowe AAA grasz? Nie. W soulsiki grasz? Nie. Gry od Nintendo? Też nie. Ale grać w co nie ma, a jak coś znajdzie to radości nie ma.

Ja patrząc na listy najlepszych gier tego roku, no to widzę, że nie ma czasu sprawdzić wielu rzeczy. Gier AA, indyków. Mamy tego teraz taki urodzaj.

Pozdrawiam mirasów wciąż gierkowych entuzjastów, jest dobrze, dobrze robicie, dobrze wszystko jest w porządku, jest git pozdrawiam całe gierkowo, dobrych gejmerów i niech sie to trzyma. Rok 2023 szykuje się wybornie. Np. nowa Zelda, FFXVI, nowa gra od Team Ninja, a to tylko przykładowe 3 gry z długaśnej listy nadchodzących sztosów.

#ps5 #ps4 #xbox #xboxseriesx #nintendoswitch #gry #konsole
Pobierz Theos - Na wykopie co drugi dzień narzekania na brak ochoty na granie, nie ma w co gr...
źródło: comment_1673116223Mi9qHgpr5wEkgQ9ATXLcvK.jpg
  • 61
Na wykopie co drugi dzień narzekania na brak ochoty na granie, nie ma w co grać, nowe gierki nudzą, wolę zainstalować staroć i że kiedyś to było.

Współczuję Wam mirasy. Dziś jest najlepszy czas na granie. Mamy pieniądze i gry są w swoim najlepszym momencie, i z czasem nie jest tak najgorzej. Ten rok był wspaniały, człowiek jechał po Elden Ring w pudełku do sklepu albo po Ragnarok do paczkomatu i miał
@klik34: Zelda a Link between Worlds, kto ma 3ds/2ds i w to nie grał ten parówa.

@Theos: Ja mam niestety dosyć wymagającą umysłowo pracę + mało staminy umysłowej, więc po robocie nie mam siły na nic bardziej wymagającego niż Battlefield V xD + Kiedyś ludzie narzekali, że gry są za krótkie (xbox 360/ps3) - teraz gry są dla mnie za długie :(
@klik34: To z takich mniej znanych polecałbym Radiant Historia. Bardzo fajny jrpg w snesowym stylu, praktycznie bez grindowania z bdb i dosyć niekonwencjonalnym modelem walki i ciekawą, bardzo zachodnią historią. Polecam nawet jeśli nie lubisz jrpg ;)
@Theos gry w najlepszym momencie ? Iks #!$%@? de. Teraz wychodzą same gówna które wymagają łatania przez 50 paczy. Przyzwyczajanie graczy do słabej jakości produktu i wciskanie miliarda dlc. Jeszcze namawianie do kupowania kolekcjonerek BEZ GRY. Gościu co ty gadasz za glupoty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Qer: bezmarkerowy świat nie naprowadzający gracza na każdą aktywność dominujący ostatnie naście lat openworldów.

Teraz wychodzą same gówna które wymagają łatania przez 50 paczy. Przyzwyczajanie graczy do słabej jakości produktu i wciskanie miliarda dlc.


@zinq: xDD Nie potrzebowałem łatek w ER, HFW i GOW:R. Wsparcie w tych grach w postaci patchy to wartość dodana. Produkty były topowe, nie wciśnięto w nie miliard dlc. Za to będzie dodatek fabularny do HFW
@Theos niech producenci plują wam jeszcze bardziej w mordę. Zapomniales o problemie ze spolszczeniem najnowszego gowa? Gościu, pomijasz wszystkie wpadki i wychwalasz gówno bo kupujesz chłam który wciskają twórcy którzy chcą jeszcze w gorszym stanie dostarczać gry na rynek.
@Theos: Imo to nie wina "braku gier", tylko #!$%@?ącego marketingu - teaser teasera, teaser trailer, trailer #1, trailer #2, multum filmów z making ofów, wywiady z każdym jednym twórcą, co chwilę jakiś news z dupy niewarty nagłówka etc. No i ten syndrom "przechodzenia gier na YT", przecież to ręce opadają :) Imo dotyczy to też filmów i seriali, człowiek w pewnym momencie staje się po prostu przebodźcowany...
@zinq: no ta, nie maja podjazdu do gier, ktore kosztowaly kiedys po 150-250zl (nawet crapy) i mialy bugi naprawiane w dodatkach albo w patchach zdobywanych przez gazetki, bo z internetem bylo slabo ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamietam jak bardzo sie jaralem graniem w Might And Magic VII, gdzie nie moglem awansowac swojego zlodzieja, bo przedmiot ktory mialem ukrasc sie nie pojawial ¯\_(ツ)_/¯

@Theos: oczywiscie, ze obecnie
@Theos: W końcu dobry wpis o graniu! Ja dzisiaj miałem sporo wolnego to i pograłem srogo w High on Life i Crisis Core i bawiłem się świetnie. Szacuneczek i pozdrowienia dla wszystkich, którzy mimo długiego stażu nadal czerpią frajdę z grania :D
@Theos: cudze chwaloci, swego nie znacie. Ten rok zapowiada się dobrze ze strony polskich twórców: Witchfire, Invincible, Forever Skies czy nawet nowe Lords of the Fallen (choviaz chyba nie robią tego nasi a podwykonawcy). W zeszlym roku tez nie bylo najgorzej, next gen patch Wieśka, Dying Light 2, Evil West i jeszcze pare ciekawych rzeczy było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Theos: ja osobiście mam problem, że muszę się zmuszać do grania mam wrażenie jak bym z tego wyrósł. Choć ostatnio przeszedłem mafię definitywną edycję i bawiłem się dobrze. Teraz ogrywam mafię 1 klasyczna i kurcze definitywna edycja bardziej rozwinęła postacie w końcu nie są takie nijakie. Za to w klasycznej misje są lepiej rozbudowane.