Wpis z mikrobloga

Ej mirki z #remontujzwykopem #remont prośba o fachową radę - koleś mi położył płytki ciemne w łazience, czarna fuga i dedykowany czarny silikon tej samej firmy. Problem w tym ze fuga jak jest sucha jest co najwyżej ciemno szara, a silikon świeci się jak smoła. Co można z tym fantem zrobić? Pod prysznicem jak polalem wodą, fuga i silikon wygląda tak samo czarno ładnie, ale jak wyschnie to znowu jest dramatyczna różnica kolorów :/
Pobierz wafel93 - Ej mirki z #remontujzwykopem #remont prośba o fachową radę - koleś mi położ...
źródło: comment_1673110542ef4brNCjPKSRLt0Gh22oY3.jpg
  • 30
czarny marker do fug i na to impregnat do fug :) troche zabawy ale uzyskasz ten efekt o który ci chodzi :) niekiedy tak bywa że kolor nie odpowiada temu co na opakowaniu :)
@Smarek37: ja ci powiem że nie tak dawno temu fugowałem czarna ceramiczna z atlsa dwa pomieszczenia :) i identycznie wszystko robiłem i w jedynym malina czarno aż w oczy miło a w drugim biały nalot na fudze jakby stara była albo za duzo jakiegos składnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aguirre_gniew_brzozy: najchętniej to bym namoczyl permanentnie te fugi i byłbym zadowolony. Taki marker co ktoś wyżej polecał zrobi taka robotę? Sam tego nie będę robił na pewno, koszt zmiany fugi pewnie okropne koszta, ale chciałbym mieć pewność że cholera, czarne jest czarne, a nie że znowu wyjdzie taki szary szajs
@Smarek37: a orientujesz się czy są fugi takie smolisto czarne, tak żeby wyglądało na sucho jak te na mokro? Czy wszystkie czarne fugi są takie i już? No bo kurcze, człowiek oczekiwałby że czarny to faktycznie czarny jak noc
@wafel93: markery nie, już prędzej to cieniutką listwę ćwierć wałek wkleić, z brokatem lub bez imitujący kamień jak Twoje płytki. Nic więcej nie wymy#lisz po za listwami zwykłymi lu fluuro.