Wpis z mikrobloga

Wiem, że takie są zasady i inaczej się nie da ale szkoda trochę.

Dla tych nie w temacie - rzeczy z terminem do dzisiaj, do wywalenia.


@entombed: Ciekawe że chlewionka tak bardzo trzyma się zasad, zabawne wręcz xD Co dziesiąta rzecz mięsna w lodówkach jest prawie zielona i śmierdzi, owoce pleśnieją w koszykach, zamknięte opakowania leżą porozrywane i dziurawe. Obora a nie sklep.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterFile: Mady (larwy much) uchodują ze starego mięsa białko będzie, potem karpie zjedzą mady, a przed zimą ludzie karpie kupią po 5 dych za kilo fileta.
@moods: Można ale żaden sklep masowo tego nie robi wolą wywalić. Lidl coś tam przecenia, Carrefour też niby ma taką lodóweczkę ale to jest tylko mała część rzeczy które idą do wywalenia. Nie raz jak coś brałem w Lidlu to patrzę szynka termin do dzisiaj, i tak cały karton albo dwa z terminem do dzisiaj oczywiście bez żadnej promocji.
Biedra to rękoma i nogami się zapiera aby nic przypadkiem nie było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@entombed: kiedyś na próbę wziąłem paczkę z biedronki na tgtg, to dostałem trzy kg piersi z kurczaka, które śmierdziały po otwarciu, a jedna paczka była w środku az zielona - podejrzewam, że to kurczak z takiej "wystawki"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@entombed: takie rzeczy często ładują w paczkach 2good2go i się ich nie wywala.
Raczej przynoszą je z chłodni. Należy je szybko przerobić. Chociaż jak znam porządki w biedronkach to z ciągiem chłodniczym może być różnie. Ja tam jakoś od tego mieska nie umieram. Na stacji też ludzie nie umkaraja od zapiekanek, kawy, i hot dogów w gdyby tylko wiedzieli jak te rzeczy się czasem robi ( ͡°( ͡°
@Sla_Voy: ale zadziwiająco łatwo oddają pieniądze - formularz reklamacyjny na stronie, wpisujesz nr paragonu z appki, zdjęcie zielonego mięska i na następny dzień dostajesz ekupon o wartości produktu do wykorzystania. Sprawdzane niestety wielokrotnie.
@entombed: w Lidlu czy Netto przeceniają i przynajmniej część udaje się sprzedać


@darek-jg: ta z terminem na nastepny dzień. Zresztą kupowanie czegokolwiek bez terminu na kilka dni wprzód w tych sklepach grozi rozwaleniem mikrobiomu jelitowego
@Sla_Voy: ale zadziwiająco łatwo oddają pieniądze - formularz reklamacyjny na stronie, wpisujesz nr paragonu z appki, zdjęcie zielonego mięska i na następny dzień dostajesz ekupon o wartości produktu do wykorzystania. Sprawdzane niestety wielokrotnie.


@Razio1: o ile trafisz zielone a chłamu po którym nie schodzisz z kibla i smierdzi jest tam mnóstwo i nijak nie udowodnisz, że coś jest nie tak. towar z 2-3 dniowym terminem juz powinien byc przeceniony