Wpis z mikrobloga

@moll właśnie przeczytałem komentarz. Może teraz bliźniak ukrywa się za pierwszym bliźniakiem i nie widać na USG? Słyszałem że takie akcje się zdarzają. Rzadko ale jednak ( ͡º ͜ʖ͡º) wiecie co będzie mieć? My przy drugiej ciąży nie chcieliśmy wiedzieć i na szczęście okazało się że dziewczynka bo inaczej z imieniem byśmy się nie dogadali
@boyano: raczej dubel, bo będą dwa chłopaczyska XD ale z drugiej strony fajnie, bo wyprawki nie trzeba za bardzo wymieniać...

4 lata, a u Was?
@moll kurde sorry karmiłem mała i oglądałem bajkę z młodym odpisując ci I mi się coś pokićkało ( ͡º ͜ʖ͡º)
Rok i 8 miesięcy. Teraz młoda ma pol roku a młody 2 lata i 2 miesiące ( ͡º ͜ʖ͡º) super dzieciaki z nich a te małe różnice między nimi są niesamowite
@boyano: chyba Cię posrało, za przeproszeniem xD próbować, bo ma być koniecznie jakaś płeć dziecka to patologia...

Poczekać aż dziecko będzie gotowe, kupić dużo par majtek i dobrego mopa. I rozdzielić odpieluszkowanie dzienne od nocnego, bo to dwie różne pary kaloszy. Dużo cierpliwości i jak dziecko nie jest gotowe, to dać mu czas