Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gdzie najlepiej szukać ofert mieszkaniowych na wynajem w Krakowie? Czyżyny, Nowa Huta, Rakowice w Prądniku Czerwonym, Północne Dąbie w Grzegórzkach

Oglądam oferty na OLX, i trochę drogo. Duży pokój z aneksem kuchennym w Dąbiu za 2500 nie licząc dodatkowego czynszu ...

#krakow #mieszkanie #wynajem #nowahuta
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: nie 2500 zł, kilka stówek więcej nawet, teraz patrzę. Ale ta okolica też nie jest najtańsza, bo nowa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KromkaMistrz: mam na oku jedno na Ugorku (w Ugorkach, w Ugorku - jak to się odmienia) o kilkaset mniej. Przy M1 ktoś pisał o wynajmowaniu bez pośredników bez czynszu dodatkowego, tylko prąd gaz, kilka sztuk mieszkań po 1200-1700 - ale dodzwonić się nie da..

Ale osiedla Nowej Huty, szczególnie te na zachodzie przy stawie, wydają mi się daleko od centrum Krakowa.
@rukh: Dąbie to droga dzielnica na wynajem, dużo tam wannabe-wielkomiejskich rodzinek z instagrama

Ale osiedla Nowej Huty, szczególnie te na zachodzie przy stawie, wydają mi się daleko od centrum Krakowa.


W sensie że np nowe osiedla na Dąbiu w okolicach Areny? To nie jest daleko od centrum

A właściwie do czego jest ci potrzebna bliskość samego centrum? Znajdziesz tam głównie turystów i studentów
Szukaj mieszkania które ma dobry dojazd do pracy
@comanchee: W południowej części Dąbia pojawiło się kilka tańszych (jak na 2023) kawalerek w ostatnich dniach widzę, przy Bulwarach, i to bez pośredników :o