Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czesc mam pytanie czy to moze byc depresja, albo cos z czym powinienem sie udac do lekarza?
w tamtym roku skonczylem 19 lat od dziecka jestem troche wycofany spolecznie, ale umialem sie przywiazac do niektorych kochalem jedna dziewczyne bardzo mocno, ale tak na ogol nie umiem w relacje ludzkie, jestem praktycznie zobojotnialy na wszystko nie ma we mnie za duzo uczuc, na zajeciach na studiach ktos powie cos smiesznego cala grupa sie smieje, a ja udaje ze niby mnie to smieszy malo sie usmiecham, nie mam sil za bardzo na nic, cala przerwe swiateczna spedzilem na komputerze
studia traktuje chyba jako przedluzenie mlodosci sam nie wiem, nie chce mi sie pracowac w jakims npc zawodzie do konca zycia, ciezko mi sie zabrac do nauki
mam w poniedzialek druga poprawe z jednego przedmiotu, jedynie co mnie pociesza ze nie jestem sam i widze ze niektorzy tez maja z tym problem,
mam totalnie #!$%@? zegar biologiczny siedzie po nocach robiac bezsensowne rzeczy ale z drugiej strony czuje ze skoro mam tyle czasu to glupio byloby sie klasc spac o 2 i chodze zazwyczaj po 7, zeby nie bylo to nie tak ze jestem 24/7 smutny i nie mam na nic sil, ale tak jest po prostu przez wiekszosc czasu, zdefiniowalbym swoje zycie obecnie jako wegetacje i zycie z nadzieja ze moze bedzie lepiej
#depresja #samotnosc #pytanie #smutek #psychologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b99714bab6bef5c090136d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 1