Wpis z mikrobloga

Przypadkowo wyswietlil mi sie na fb jakis sponsorowany artykul z fp kobieta.gazeta.pl. Generalnie praktycznie kazdy wpis tam to mega kopalnia raka. Tekst dotyczyl jakiejs typki z Wrocka co stracila wzrok bo chciala miec tatuaz na oczach jak Popus ale jednak cos nie pyklo. Pewnie slyszeliscie o tej sprawie bo bylo glosno o tym. Generalnie robienie tatuazy tak masowo i to po calym ciele przez tak wiele dup swiadczy o jakiejs checi dowartosciowania sie i bycia fajniejsza. Kiedys tylko faceci sie dziarali a laski raczej nie. Teraz wydaje mi sie, ze trend sie odwrocil i to raczej wiecej dup sie bazgra niz facetow.

No dobra ale nie o tym. W kazdym razie do artykulu dolaczony jest jej instagram. No i czytam ten jej wpis a tam slowo "dostawałośmy" mysle ok pewnie jakas literowka ale zaraz wlatuje "spałośmy i dostałośmy". No i tutaj juz nie ma przypadku. Lecimy dalej. Typka pisze o sobie w liczbie mnogiej co tez jest dziwne. Zarowno te dziwne koncowki "-łośmy" jak i ciagle pisanie w liczbie mnogiej sa zawarte w kazym wpisie na jej insta. Juz samo to, ze loszka chciala tatuowac sobie oczy swiadczy o zrytym berecie no ale jak zajrzymy do jej glownego opisu na ig to mamy wyjasnienie dlaczego ona taka jest. Ona ma tam tak: Autistic, Non-binary, Vegan. Wlasciwie kombo jesli chodzi o zaburzenia psychiczne. W ogole to jest ciekawe, ze jak ktos jest vegan to i najczesniej jest LPG i generalnie lewakiem nie koniecznie w takiej kolejnosci. Co ciekawe laska jeszcze okolo roku temu pisala normalnie o sobie w liczbie pojedynczej i z normalnymi zeskimi koncowkami. Jak widac u lewakow odklejka postepuja w zastraszajacym tempie. Oczywiscie ma tez fotki z jakis parad LPG czyli taki starter pack jesli chodzi o jej wczesniejsze poczynania.

No i jeszcze jeden temat. Widzialem w necie, ze mlode julki polonistki lewary coraz glosniej domagaja sie wprowadzenia obojetnych plciowo koncowek wlasnie takich jak stosuje ta typka powyzej. Nie mowie tutaj o zwyklych julkach lewarach tylko julkach z ukonczonymi uniwerkami polonistyki ktore w przyszlosci beda uczyc w szkole polskiego itd. Kiedys jakby ktos tak zaczal mowic na polaku w szkole to by pale raz drugi wylapal i by sie skonczylo pajacowanie. Dzisiaj calkiem mozliwe, ze degrengolada gramatyczno-ortograficzna w jezyku polskim juz niedlugo moze byc zupelnie normalna i legalna.
Tutaj ig: https://www.instagram.com/anoxi_cime/
#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #bekazlewactwa #lewactwo #bekazpodludzi
Pobierz JulianGangol - Przypadkowo wyswietlil mi sie na fb jakis sponsorowany artykul z fp ko...
źródło: comment_1673091642EWdKeSVc5c9Umw5vZyGATv.jpg
  • 37
@AlienFromWenus: Ja nie oceniam tego czy to dobre czy zle ze sie dupy dziaraja. Jest rownouprawnienie kazdy moze robic co chce. Mi sie to nie podoba i raczej od razu odrzut robie takiej loszki jak widze u niej dziary ale komus innemu moze sie to podobac. Mi sie to nie podoba i tez mam prawo do swojego zdania i do swoich wymogow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JulianGangol: największa beka, że bezmyślnie kopiują z angielskiego używanie czasowników w liczbie mnogiej w odniesieniu do osób niebinarnych, a w angielskim robią tak, bo po prostu nie mają czegoś takiego jak rodzaj nijaki xD tutaj mózg p0lki dostał zwarcia i połączyła rodzaj nijaki z liczbą mnogą. Fajnie, że heteroseksualny facet ma większe pojęcie w tym temacie niż same osoby zainteresowane xD
@PawlaczBorzy: Mizoginie! No wlasnie bo tez czytalem ze generalnie polki julki polonistki to wypowiadaly sie o koncowkach nijakich ale w sensie liczby pojedynczej jak np. zamiast przyszedlem to przyszedlo albo zrobilem-zrobilo, zjadlem-zjadlo. Ta powyzej za to zrobila koncowke nijaka i do tego liczbe mnoga nie wiadomo dlaczego xD
@JulianGangol: Kiedyś takie osoby się izolowalo w szpitalach psychiatrycznych i sponsorowało im lobotomię, dzisiaj to normalne ¯_(ツ)_/¯ dodatkowo wciąż ma szanse złożyć jaja
tylko julkach z ukonczonymi uniwerkami polonistyki ktore w przyszlosci beda uczyc w szkole polskiego itd.


@JulianGangol: bo polonistyka, to gorzej niż jakaś europeistyka.
Żadnej wiedzy, analiza tekstu jakiegoś pryka sprzed 2 wieków, żadnego zorientowania co siew świecie dzieje.
Polonistka = lewaczka = odklejenie
@Kuklak: czyli po prostu jak ktos jest vege, niebinarny, ma kolczyk w nosie, rozowe wlosy, wszedzie widzi dyskryminacje kobiet, chce aborcji na pstryk palca to wiadomo, ze raczej bedzie lewakiem LPG niz prawicowym Konfederata wyznawca Korwina. To jest chyba proste.