Wpis z mikrobloga

no i wpis spadł z rowerka.
NIE WOLNO NIE LUBIĆ BOLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pamiętam jak kiedyś popierałem Korwina i chciałem żeby wygrał wybory i rządził Polską ale kilka lat później zrozumiałem, że

Polaki to cwaniaczkowate prymitywy bez krzty godności i należy im sie być j*nym przez pisovietów więc wyp**em z chlewu,

żyje w cywilizowanym kraju jak cywilizowany człowiek ale nigdy nie zapomniałem skąd jestem i teraz to będą już piąte wybory

jak głosuje zza granicy na PIS, bo na to zasługują wg mnie wielcy rodacy. Bawcie sie dobrze.

Miałem napisać coś jeszcze jak pisowskie płatne trollach ale Wykopki nie podumają
#korwin #neuropa #konfederacja #gospodarka

@stale_prawo: nie nie, zrozumiałem że trzeba być idiotą żeby żyć w chlewie wśród prymitywów i jeszcze próbować im robić

lepiej. Polakom za bycie cwaniaczkowatymi prymitywami należy sie to co pod tagiem

#codziennapolska

@stale_prawo: jaką obrzydliwą nienawiść?? to jest moja opinia o polakach, którym z pochodzenia też jestem (bardzo niestety).

Na tym polega wasz problem Polaki, że gówno zjecie byle prawdy nie przyjąć do siebie bo ona zawsze godzi w wasze oszukancze

wyobrażenie o was.

@stale_prawo: Ja gardze Polską i Polakami i mam na to 1000 powodów. kilka z nich jest pod #codziennapolska.
Wolno jeszcze kogoś nieszanować w Wielgiej Bolsce czy też jest mandat 500 złotych?
@Kryspin013: To nie bait, odszukałbym foty z kart wyborczych ale szkoda mi czasu na Polaków. A Ty inteligencie gdzie

widziałeś, żebym pisał coś o Francji??? Jak nienawidze Polski to widać po tym że wole u nazistów mieszkać niż w tym chlewie.
  • 17
@AstrogatorRex: Co najwyżej marny wannabe.
@Lomoijj: Kompleksy to sa jak sie robak wyrwie ze swojego ku...dołka udajac że jest motylem i w celu podreperowania swojego kruchego ego oraz utwierdzeniu siebie w tym odklejonym przekonaniu co chwila wraca do w/w ku...dołka zeby pluc na inne robaki I podkreslac jaki to z niego motyl.
Przykry widok...
@Lomoijj: Powodzenia w udawaniu motyla cumplu. Co do bycia ksiazkowym wrecz przykladem zawistnego i msciwego "polaczka" z wiekiem ci przejdzie (podobnie jak korwinizm) I bedziesz patrzyl z zazenowaniem na swoje obence wpisy. Z fartem mirku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NaczelnyWoody: no oprócz tego że po**ki same się wykańczają to chciałem taką cegiełke własnymi rękoma dołożyć, ale nie jest łatwo bo jak wiesz w moderacji też pracują poi a nie niemcy czy grecy i jak to po*i usuwają mi bez słowa wpisy jak downator zobaczy w moim wpisie siebie. dlatego zawsze robie screeny, zobacz sobie ile tego jest..