Wpis z mikrobloga

Pamietacie jak mowili, ze zakaz handlu w niedziele jest po to zeby rodziny spedzily wiecej czasu z rodzina i bogiem?
W tym roku ostatnia niedziela handlowa wypada w wigilie wiec kasjerki spedza wiecej czasu z rodzina konsumentow xD
Choc znajac populistow z pisu to tuz przed wyborami w akcie ludzkiego pana zakaza ustawa pisana na kolanie handlu w ten dzien

#heheszki #bekazpisu #zakazhandlu #niedzielahandlowa #bekazprawakow
dorszcz - Pamietacie jak mowili, ze zakaz handlu w niedziele jest po to zeby rodziny ...

źródło: comment_1673088341bsqcOGNbxk9nqrromUsixw.jpg

Pobierz
  • 18
tuz przed wyborami w akcie ludzkiego pana zakaza ustawa pisana na kolanie handlu w ten dzien


@dorszcz: Ja myślę, że lepiej będzie zamknąć ustawą sklepy 6 godzin przed ich otwarciem, jakoś dzień po tym, jak się ogłosi, że sklepy będą otwarte i żeby się nie przejmować. A potem się zrobi ustawę wyrównującą straty sklepikarzom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choc znajac populistow z pisu to tuz przed wyborami w akcie ludzkiego pana zakaza ustawa pisana na kolanie handlu w ten dzien


@dorszcz: Wyjdzie Zbigniew Ziobro z jego ułomnymi współpracownikami, zrobi konferencję prasową i hucznie przedstawi projekt Ustawy o Prześladowanym Katolu i Polskiej Rodzinie, która to zabrania otwierania sklepów w ten dzień xD
@Rad-X: no moj znajomy, turbo antypisowiec (pieruny, moje cialo moj wybor itd) uwaza ze to najlepsza ustawa pisu bo uspokaja to zycie spoleczne i ta (paradoksalnie) pisowska spiewka z jego ust leci ze to czas dla rodziny( ͡° ͜ʖ ͡°)