Wpis z mikrobloga

@1906pel: Plewka po prostu nie umie grać piłką - on się jedynie sprawdzał za Hyballi, gdy miał biegać i pressować, a po odbiorze oddać piłkę komuś, kto jest w stanie kopnąć ją prosto. Mogła być z niego niezła „6”, tak w stylu nie jeżdżącego sankami Góralskiego, ale nie ten poziom agresji w grze.
@1906pel a mi tam szkoda Plewki bo serducho zawsze zostawiał i miałem nadzieję że się rozwinie szczególnie po okresie Hybali. Z Wachowiakiem i Niewiadomskim mają być odstrzeleni czy szukać klubu?
Jak wspomniał @Heero21 na przecinaka i do presowania jak znalazł.
@trostyt: @1906pel: @Heero21: Niewiadomski nie powinien nawet w juniorach grać, to nie jest piłkarz dla nas. Wachowiak jest blisko odejście, tak mówił Królewski, bez sensu żeby jechał. Z Plewką pewniie ta sama sytuacja, dodatkowo ktoś pisał że urodziło my się dziecko, może to też miało jakiś wpływ
@Heero21: @trostyt: Niestety wasze myślenie jest przerażające.
Plewka dobry jako przecinak, albo jako 6 na boisku.
Tylko że gdy przychodzi do meczu to okazuje się że nie możemy zagrać składnej akcji bo w środku pola jest takie drewno, typowe przecinaki, który albo do tyłu grają albo laga do przodu.
@1906pel: a czy ja cokolwiek pisałem o jego przydatności do Wisły? Nie, po prostu stwierdziłem, w jakim typie drużyny byłby w stanie się odnaleźć. To, że Wisła zostawiła go w składzie, znając jego atuty, a równocześnie wiedząc, że nie będzie w stanie ich wykorzystać, to temat na inną dyskusję.
Jaki przecinak? Jakie presowanie? Przecież to piłkarz totalnie średni pod każdym względem nie wyróżniający się dosłownie niczym xd. Ja naprawdę rozumiem gdyby mówiono takie rzeczy o Balcie ale #!$%@? Plewka XDDDD. Gość dosłownie zawsze przechodził obok meczu, podczas każdego pojedynku miał pełno w portkach nie mówiąc już o sytuacji gdy zdarzało mu się mieć piłkę przy nodze. To zwykła maszynka do podawania do najbliższego kolegi.
Krzyżyk na drogę i niech #!$%@? jak