Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki czy ktoś z Was chciałby się podzielić wrażenia po laserowej korekcji wzroku??
Jakie koszty, gdzie robiliście, na co zwrócić uwagę?? Jak wrażenia po i czy było warto:) jaki szpital polecacie?
ja mam aktualnie -0,75 i astygmatyzm. Soczewek sobie nie włożę a bez okularów nie da się dobrze funkcjonować :/
  • 5
@Lucjusz91: Zostawiam lajka, bo też mnie to ciekawi.

Mam zamiar zrobić sobie korekcję w najbliższych 5-ciu latach, co prawda najchętniej bym z tym zwlekał, bo można to zrobić raz w życiu, a nie wiadomo, co stanie się z wzrokiem za kilka lat... No ale już tak myśle, że jeśli ma mi to poprawić komfort w najważniejszych latach życia <40 lat, to fajnie byłoby to zrobić.

Medycyna ciągle idzie do przodu +
@Lucjusz91: Planuję zacząć działac w kierunku korekcji w lutym. Mam -6, do tego wszystko bardzo mnie oślepia, przez co w obecnym świecie pełnym (zasranych) LEDów nie da się normalnie funkcjonować.

Mam kolegę okulistę, który pracuje na oddziale. Pytałem go, czy spotkał wieli ludzi z problemami po laserowej korekcji. Okazuje się, że podczas roku pracy, nie miał nikogo takiego, co bardzo mnie zmotywowało.