Wpis z mikrobloga

Nie wierzę że Polaki dostali Silent Hill 2 Remake do roboty XD, przecież polacy nie umieją gier robić, wiedźmin i cp(jaki by nie był) to tylko wyjątki, polskie horrory są mierne, jak by się nie czepiali niczego tylko po prostu nową grafiką to może jest nadzieja na dobrą grę
#gry #silenthill #ps5 #polska
  • 9
@karix98: no i wlasnie dlatego dostali remake - nic w nim specjalnego nie trzeba wymyslac od zera tylko podciagnac to co bylo pod wspolczesne czasy, wizualia i lekko mechanike - wszystko nadzorowane przez skosnych overlordow ktorzy juz maja w dupie odswiezanie sh2 bo robia nowe sh, proste jak drut
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karix98: @Olcziq: bez przesady, nie wszystkie polskie studia to takie upośledzone dałny jak cd partacz red, Medium było zajebiste (choć faktycznie dawało wycisk kartom, mój RX 570 ledwo dyszał), więc ten Silent Hill powinien być przekozacki, choć zapewne bez minimum RTX 2070 nie będzie sensu podchodzić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@karix98: ja tam jestem dumny z Polaków, kto by pomyślał 20 lat temu że Polacy beda pracować nad remake Silent Hill a gra innego polskiego studia to będzie najgłośniejsza premiera ostatnich lat
@aleroc: ja to bym wolał dać Bluepoint albo vicarious visions, oni robią pewną robotę, chociaż ta druga firma już ma gówno do gadania bo #!$%@? activison ich wchłonął i nawet nie ma już szans na remake THPS3+4